Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, elgondolkodtatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, elgondolkodtatok már azon, hogy szerelmes állapotban vajon inkább az érzelmi töltetet vagy pedig a logikus gondolkodást helyezitek-e előtérbe?

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én igyekszem a kettőt egyszerre. Szerelem ide vagy oda de nem fogok megmaradni olyan ember mellett, akit ha logikusan megnézek akkor látom, hogy nem alkalmas erre.

Egyébként a párom mellett általában sokkal logikusabb vagyok. Ha meg kell hoznom egy döntést és egyedül vagyok akkor érzelmi alapon döntök, mást úgy se érint ha hülyeséget csinálok. Ha viszont van párom akkor végiggondolom, hogy kettőnkre ez milyen hatással lehet. Tehát most kicsit hülye példával élve hogy mondjuk annak a 10 ezer forintos parfümnek az árát inkább félre kéne tenni benzinre.

A mostani párom mellett ez még könnyebben megy, mert ő elég logikus. Illetve annak tartja magát, bár ez úgy zajlik, hogy jól végiggondol mindent aztán érzelmi alapon dönt. :D De én is sokkal jobban átgondolok mindent mellette, kikérjük egymás véleményét.

Én alapvetően azt gondolom, hogy ha valaki boldog életet szeretne akkor a legtöbb döntését hozza meg érzelmi alapon. De azért az ésszerűség keretein belül. Én mindig erre törekszem, a döntéseim nagy része szerelemtől függetlenül emocionális döntés, de olyasmit nem csinálok ami logikusan átgondolva hatalmas butaság.

(Amúgy ez egy tök érdekes kutatás lehetne, ha van itt valaki közgáz vagy pszichológia irányultságú aki szakdogát fog írni ezt tök jó lenne vizsgálni.)

2019. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Én már elgondolkodtam ezen.
2019. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

#2. :D

32/f

2019. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Érzelmi töltet, a józan ész nálam csak ideig-óráig működik.
2019. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindig az eszemre hallgatok.

Eleinte volt fordítva is, de tanultam belőle.

2019. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!