Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

A baràtommal 7 honapja vagyunk egyutt. Igaz nem sok ido de nagyon megszerettem.. De sajnos ő mindig játékszerkent kezelt szerintem.

A szemembe olyan dolgokat mondott mint meg senki,nagyon szep dolgokat es volt is olyan hogy elsírta magat.. oszintenek tunt. De lattam mindig irnak neki lanyok meg társ keresője van.. megkerdeztem miert erre nem valaszolt.. Ezek ellenere is kitartottam mellette. Kiderult az is hogy mellettem mas lannyal is talalkozott es nala is aludt de a lany mondta nem volt koztuk semmi meg be sem próbálkozott. Ezt is elnéztem mint mindent. De par napja lattam hogy ki van szivva a nyaka..Elkuldtem utana a gyászba.. de aztan anyamnak irt hogy beszeljek vele es felhivtam mondta hogy rosszul látok de nem akarta a jobb oldali nyakat mutatni.. De amikor mindig baj volt es nem voltam hajlandó vele beszelni mindig anyamnak irt es konyorgott beszeljek bele.. mikor elmentem tole sirt es szomoru volt mert elmentem,baratnom mondta mert munkatársa de nem ertem miert csinalja.. de ugy döntöttem vegul hogy nem keresem es kiszállok ebbol.. de nagyon nehez azota füvezek es iszok is vagy mind2.. vagy fiukat akarok talalkozni hivni,ez 1 hete megy. Mit kellene tennem? 22/L



#Megcsalas.szerelem
2019. márc. 21. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
2019. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!