Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal 5 hónapja vagyunk együtt

A kapcsolatunk legelején megcsaltam őt egy buliban. Miután ez megtörtént mindent megtettem azért, hogy megbocsásson és rádöbbentem arra hogy soha nem akarom elveszíteni. Szerelmet egyébként már az incidens előtt is éreztem, viszont nem mondtam neki, mivel féltem, hogy ő nem így érez. Kételyeim voltak afelől, hogy ő viszont fog-e szeretni valaha is. Sokszor vitatkozunk kisebb nagyobb dolgokon. Egyszer volt egy “szakításunk” és ebből következik a kérdésem. Nagyon agyalós típus vagyok és eléggé hipochonder. Körülbelül 7 éve vannak kényszergondolataim és kényszercselekvéseim. Emiatt rengeteget szorongok. A “szakítás” után elkezdtem azon gondolkozni, hogy mivan ha nem vagyok belé szerelmes és emiatt a tudatalattim szakítani akart vele. Sokmindent belemagyarázok ebbe és már rettegek attól, hogy nem vagyok belé szerelmes és elveszítem. Emellett vele képzelem el az életem és nagyon szeretem. A párom egy csodálatos nő és úgy érzem már senkivel nem szeretnék lenni rajta kívül. Régebben is bebeszéltem magamnak hogy beteg vagyok, ám miután kivizsgáltattam magam megnyugodtam. Remélem most is ez a helyzet csak a probléma most az, hogy a szerelmet nem tudom kivizsgáltatni.

Mindent megteszek érte és az életem is feláldoznám érte, viszont a kezdeti fellángolás már elmúlt. Nem érzem már a pillangókat a gyomromban. Hogyan bizonyosodjak meg arról, hogy szerelmes vagyok-e? Szerintetek szerelmes vagyok?



2019. márc. 22. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg is csaltad, szakítottatok is, a fellángolás is elmúlt mindez csupán 5 hónap alatt..

Aki szerelmes nem képes megcsalni a másikat, nem tudna neki ekkora fájdalmat okozni. Ezt nem foghatod a betegségedre.

2019. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!