Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy férfi, írjak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi, írjak még neki, vagy ha érdeklődne irántam, írna ő?

Figyelt kérdés

Egy eseményen ismertem meg, futólag váltottunk két szót, többre sajnos nem volt akkor lehetőségünk. Később megtaláltam őt facebookon, írtam neki (teljesen átlagos témával kapcsolatban). Nem tudom, hogy ő emlékezett-e rám, nem hiszem (sokan voltunk aznap). Az adatlapja alapján van/volt(?) egy hosszú kapcsolata, és csak tippelni merek, hogy már vége. Emiatt sem akartam nyomulni.


Az üzenetváltások során nyitott volt és kedves. Én nagyon szívesen beszélgetnék még vele, szeretném megismerni, viszont az a tapasztalatom, hogy attól, hogy én még írtam neki egyszer, nem garantált, hogy rögtön ez jut eszébe. (A téma sem volt erőltetett, kapcsolódott az eseményhez, de teljesen átlagos dolgokról volt szó, tehát ez sem utalna alapvetően semmire.)


Szerintetek írjak neki, vagy ezek után ha ő is meg szeretne ismerni engem, akkor írna ő?


2019. márc. 22. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mikor írtál kicsit sikerült elkanyarodni a beszélgetéssel arról az eseményről?
2019. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Én nem mertem, meg hirtelen nem is tudtam, milyen témát dobhatnék még be, ami nem erőltetett, és talán ő is így volt ezzel. Vagy nem is akart beszélgetni másról, nem tudom.
2019. márc. 22. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekled,fog ő még keresni.
2019. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Legalább megtanulhatnál írni, ha már minden kommentedben csak szidsz mindenkit.
2019. márc. 23. 18:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nektek szólt, közben törölték az illető hozzászólását.
2019. márc. 23. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!