Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme a szerelemnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a szerelemnek, ha a tudomàny szerint kàbítószer az egész?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy blokkolja a józan gondolkodàst pl. a màsik megítélésében, a szerelmesek ugyanazt élik àt szakítàsok, mint a drogfüggők.


Kinek àll érdekében ilyen hitvàny àllapotba esni? Anélkül is lehet randizgatni, szexelgetni, ràadàsul még a gondolkodàs sem sérül.


2019. márc. 27. 07:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*szakítàskor
2019. márc. 27. 07:12
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Gondolkodj józan ésszel.

A macskák tüzelnek, a kan macskák meg megoldják ilyenkor. Mivel az ember egy fokkal fejlettebb és általában 1 utódot nemz egyszerre így kell valami ami miatt nemz. A szerelem pedig az az állapot ami miatt 3-7 évig a párja mellett marad amíg az kiszolgáltatott.

Na ezt a társadalom felülírta a házassággal, illetve a berendezkedéssel:) de a szerelemnek lényegében ez a szerepe.

2019. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ez igaz. De az utódnemzés szerelem nélkül is lehetséges, és az utódról való gondoskodàs is.


De el tudom fogadni, hogy egyeseket csak ez a kàbítószer tud a pàrja mellett tartani. Ezt inkàbb szégyellni kellene, mintsem büszkének lenni rà.

2019. márc. 27. 07:24
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Majd ha ellátsz a merevedéseden túlra, megérted.
2019. márc. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szó sem lehet róla.


Ahogyan egy amerikai férfi mondta, aki egy rakàs nővel lefeküdt:


"A kapcsolatot az irànyítja, aki kevésbé szeret"


És én ezt a vezető pozíciómat nem adom fel. Meg amugy sem akarok màmorba esni.

2019. márc. 27. 07:30
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj hogy semmi kedvem nincs meggyőzni bármely álláspontról, mert azzal is előbbre vagyok ha nézem ahogy szárad a festék.

Van akit a szerelem tart a párja mellett, van akit a pénz, van aki a gyerek, van akit a kimondott mindhalálig és van akit a megalkuvás. Mitől jobb ha a pénz miatt vagytok együtt, vagy mitől ha az adott szó miatt?

Na de hajrá, próbálj meg nem vergődni, mert az irányító pozíciód veszélybe kerül főnök.

2019. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Mert mondjuk a szakításig átélik azt a hihetetlen örömöt és gyönyört is, ami miatt a heroinfüggők meghalni is hajlandók?


Ha már drognak nevezed, akkor vedd figyelembe annak minden aspektusát. A szerhasználókat általában kibebacott módon boldoggá teszi a szer maga.


Na ez igaz a szerelemre is. Kva boldog leszel tőle. És a legtöbb ember nyomorult tyúkxaros kis életében a nap végén sokszor az egyetlen örömöt a drog forrása jelenti, ami a példánál maradva, a saját párja.


És ez a szer, azon kívül, hogy teljesen legális, nem képes közvetlenül arra, hogy megöljön, a nagy többség által még teljesen támogatott is. Sőt kormányunk még pénzt is ad érte, ha továbblépsz és házasodsz meg gyerekeket szülsz.


Szerintem szerhasználóként elég win win opció.

2019. márc. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes szempont vezető pozíciónak tartani azt, ha benne ragadsz a gyerek miatt egy olyan kapcsolatban, ahol se szeretet, se tisztelet nincs, csak ledominálod a másikat.
2019. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
a tudomány szerint a boldogság is kábítószer. ha elélvezel akkor oxytocin szabadul fel emiatt ilyen jó érzés, akkor mi értelme van ha csak egy agyban termelődő vegyület miatt jó érzés? ha boldog vagy a magas szerotonin szint miatt vagy csak az. akkor mi értelme? mikor táncolsz és zenét hallgatsz dopamin szabadul fel..akkor azt se csináld, mert olyan leszel mint egy drogfüggő. az adrenalinfüggőkről ne is beszéljünk... minden jó érzés agyban lejátszódó kémia.
2019. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

még szép, hogy ledominàlom a màsikat.


Én vagyok a férfi. Nem volt ebből a nőknek soha semmi baja, sőt még élvezték is, hogy egy seggnyaló helyett egy igazi férfival vannak együtt.

2019. márc. 27. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!