Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sex az exszel? Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex az exszel? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megismertem egy csajt, néhány hónapja ami vegül csak egy két-három hetes kaland volt ami végén jött a sex és utánna kb ennyiben is maradt a dolog. Azóta eltelt két hónap lassan, kapcsolatnak indult a dolog aztán a női fél meggondolta magát és mondta, hogy ő ezt lezárná. Azon gondolkozok, hogy esetleg írok neki, hogy mit szólna ha csak fenntartanánk egy laza sexen alapuló összejárást, ami semmi kötelezettséggel nem járna se semmi, csak a testi vonzalomról és örömökről szólna. Szerintetek, hogy kérdezzek erre rá és mit gondoltok a dologról? Sosem csináltam még ilyet.

23F



2019. márc. 27. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem,hogy igent mondana,ha annak idején ő zárta le.Ettől független próbálkozhatsz,kb így kereken kérdezd meg,ahogy itt leírtad.
2019. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Legeslegelőször tanulj meg írni magyarul. SZEX!!!
2019. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Laza nyitott kapcsolat még beleférhet, de nem szex kapcsolat... Ilyen formában visszataszítónak tartanék egy ilyen ajánlatot. Ha az van, hogy szakítás után tartom a kapcsolatot az exel, összejárunk nem csak szex miatt, hanem beszélgetünk is, az belefér.


Egyszer kérdezett ilyent az egyik exem, akivel kb egy éve nem is beszéltünk és egyszer csak rámront egy ilyen kéréssel. Undorítónak tartottam.


Attól, hogy kapcsolatban voltam, még úgyanazt váltja ki belōlem, mintha egy random idegen kérne erre a buliban. Habár vannak laza erkölcsū lányok, akiknél mindegyik belefér, ezt megértem.. nekem alapból nincs gusztusom a szex kapcsolatokra, és ez ex esetén nem különbözik semmiben.

2019. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Kiábránditó, de realista lesz a válaszom, bocs.


Valszeg azért zárta le a lány veled, mert nem estél jól neki, nem volt jó neki az első action. Sokan, ha az első nem jó, vagy netán valamiért taszitó, azonnal szakitanak. És ez sztem igy a jó.

Miért ? Mert nem hagy benne őrült nyomot-vágyat ami történt. Vagyis utána tudja, hogy nem tudná mégyegszer elképzelni az adott emberrel.

Az feltételezhető okokat most nem vesézném itt ki.

2019. márc. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ez is egy ok lenne. Csak úgy vagyok vele, hogy ha az első menet annyira rossz lett volna akkor a másodikba nem ment volna bele reggel.
2019. márc. 28. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!