Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért talàlja szàmos nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért talàlja szàmos nő "izgalmasnak" a gengszter pasikat?

Figyelt kérdés

Azokról beszélek, akik kb. 190 cm-es nagydarab férfiak. Bizniszelnek, balhésak, de gazdagok. Nagy baràti tàrsasàguk van, tovàbbà nagyképűek.


Az ilyen alakoknak az esetek àltalàban kb. 160 cm-es szép arcú, vékony, csendes baràtnője van, aki maradéktalanul hűséges hozzàjuk


MIÉRT?


2019. márc. 27. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Láttad a Legend-et? Rögtön ez ugrott be erről. :D Elég lapos film, de ezt jól bemutatja.

Amúgy engem is idegesít ez a jelenség.

2019. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Hogy ne kelljen dolgozniuk.
2019. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

A nők önellentmondásos lények. Egyrészt ösztönösen alárendeltek, másrészt folyamatosan lázadnak. Szükségük van mind a "harcra" a függetlenségért, szabadságért, de ugyanakkor arra is, hogy ezt harcot elveszítsék egy nagyon határozott személy ellen, aki "lehengerli" őket. Nem csak mentálisan és szellemileg.. ;)

Mindegy, most le fognak pontozni a sárga földig, de nem véletlen, hogy a legmegrögzöttebb feministák úgy odavannak a barbár muzlumán bevándorlókért.

2019. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

52% Azért pontoznak le, mert arrogánsan általánosítasz, és minden nőre kivetíted a dolgot. Aki általánosít és folyamatosan szid egy embercsoportot-amibe általa nem ismert egyedek is beletartoznak, (hiába van minta, vannak eltérések, egyéni sorsok), az általában csak a saját keserűségét, sikertelenségét akarja valahogy megmagyarázni. Édesanyád is nő, vagy nagymamád. Rájuk is ezek érvényesek?

Ha úgy fogalmaznál, hogy a nők bizonyos rétege, máris másabban hangzana a mondanivalód.

Bár felesleges bármit írni neked, mert nagyon durván elvakult vagy, és egoista, gondolom egész életedben az egód simogatták a szüleid. :/

2019. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
52% Nem kicsit vagy ostoba.
2019. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Az én pasim is gengszter de inkább vagyok vele aki meg tud védeni és bármit meg tud venni nekem mint valami nyikhajjal akivel semmit nem lehet csinálni és elfújja a szél!
2019. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

"Szükségük van mind a "harcra" a függetlenségért, szabadságért, de ugyanakkor arra is, hogy ezt harcot elveszítsék egy nagyon határozott személy ellen, aki "lehengerli" őket. Nem csak mentálisan és szellemileg.. ;)"


Nagyon igaz. Viszont akik azzal jönnek, hogy "de nem minden nő egyforma", abban is van igazság. Alapvetően abban látom az eltérést, egyesek inkább a "harcot" kedvelik és szeretnek nyerni is, mások szinte kívánják a "vereséget". A két véglet között pedig milliónyi árnyalat van.

2019. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, ha a nők gengszter pasikkal vannak. bàr jómagam nem vagyok gengszter, én is megérem a pénzemet, csak furcsa. Az összes nő, aki eddig leszopott, lényegében azért tette, mert kicsit szemét voltam vele.


A kedvességemért sosem szeretett még egy nő sem, sőt az összes dobott :D

2019. márc. 27. 13:28
 9/11 anonim ***** válasza:
A nők a férfias tulajdonságokra buknak tudat alatt, ez van a génjeikbe kódolva.
2019. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy a nők többsége nem szereti a gengszter pasikat. Van egy réteg, aki igen, de a többség nem. Főleg az értelmesek nem. Azt aláírom, hogy sokan a férfias, erős pasikat szeretik, de csak egy vékony és ostoba réteg az, akinek tényleg a gengszterek jönnek be. Ráadásul azok ilyen tipikus mű nők....
2019. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!