Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy párkapcsolatban fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban fontos a szerelem és a szeretet?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem azaz egyik alapja?
2019. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2019. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit érzel ilyenkor?
2019. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tambi3 ***** válasza:
82%

Főleg némely csinos ifjú hölgyek sokat tudnának mesélni arról, hogy mért is lehet együtt (egy fedél alatt) élni egy 50-60-70(!) éves férfival... Ezek az urak elhiszik, hogy őket "belső értékükért", "személyiségük kisugárzásáért" szeretik a nők, a többi hasonszőrűről viszont tudják, hogy csupán "üzleti kapcsolat"-ban élnek. Általában ketten vannak benne (később hárman-négyen...tizennégyen), de a szerelem (később szeretet) nélküli kapcsolatot én nem nevezném "párkapcsolat"-nak.


Van az a pénz, vagyon, hírnév, esetleg a közös gyerek, vagy a falu szája, stb. amiért az egyik fél (általában a nő) hajlandó eljátszani a szerető hitvest, de legalábbis együtt lakni a másikkal. Ha a felek belegondolnának saját helyzetükbe rájönnének, hogy ez bizony sajnálatos, és általában jobbat érdemelnének...

2019. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 David_SBD válasza:
Nem, csak a pénz és a szeksz.
2019. ápr. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak a párkapcsolatban, de mindenhol. Nem kellemes hallani, mikor az emberek érdekből vagy érdemből adják a szeretetet. A szeretet az alapja az életnek és a hálás hozzáállás hozza magával a szeretetet. Azt a bizonyos feltétel nélküli szeretetet. Akkor nem kell feltételnek lennie, hogy ki ő nekem, mi ő nekem, mit kell gondolnom róla, mit tett velem, hanem valahogy csak boldog vagyok, hogy az életem része és segítek neki. Testvéreim én ezért olyan sok boldogságot kapok az Úrtól, hogy azt semmilyen drog vagy más testi élvezet nem tudja felülmúlni. Viszont úgy vágyom rá, hogy az emberek megismerjék a Szeretetet és kövessék, mert ez a szeretet végtelen. Ezért én is csak elindultam az Úton a bizalom kardjával. És belegondolni, hogy mindig van még jobb! Hatalmas áldás. Ez az az élet, amit Jézus vett nekünk. És az a nehéz út, hogy hogyan tudjuk elfogadni és megosztani a szellemi dolgot egy anyagi, testi, fizikai világban egy örök kalanddá teszi a hitünk őszinteségének útját. Még jó, hogy az Úr segít, csak kérjük és meglesz, bízzunk. A bátyám otthonülő, lustább, unott, nemtörődöm, számítógépfüggőből egy világjáró, dolgos-szorgos bicikliző-futó emberke lett, tele álmokkal. És boldog. Szabadabb. Habár a számítógéppel akar majd foglalkozni. Úgy imádkozott érte mindig a nagymamám. Hiszem, hogy a szeretet minden emberben ott van és kihozhatod hosszútűréssel, türelemmel és sok szeretet adásával.

Isten vezessen titeket útjaitokon, drágáim. Viseljétek egymást Szeretetben.

2019. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!