Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyermekes nővel érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekes nővel érdemes összejönni?

Figyelt kérdés
kapcsolat

2019. márc. 28. 00:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Attol fugg milyenfajta kapcsolatot akarsz ? vagy akartok ?
2019. márc. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
az a baj, a szüleivel el, és onnan nem költözne el, albérletbe sem, házat nem tudnánk miből venni, hitelt se venne fel velem.
2019. márc. 28. 01:05
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Fu ez nagyon nehéz kérdés, nekem ilyen barátnőm van 35eves és 3eves a gyerek, hihetetlenül feszült folyton a gyereken jár az agya, soha nem tudunk normálisan kikapcsolodni, csak akkor ha elviszi az apja, aki hol jön hol nem mint a mesében, szüleivel se jó a viszonya, szeretjük egymást, mert tényleg szeretjük de a körülmények lassan felemesztik ezt az egészet....
2019. márc. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Neked sincs minden rendben a fejedben.

Még nem is vagytok együtt, de már az ismeretlenbe akarnád belerángatni?


Tudod, amikor már ott van egy gyerek melletted, akkor nem annyiból áll az összeköltözés, hogy 'ha rosszul sül el, akkor sincs semmi, mert pikk pakk visszaköltözök'.


Egy gyerek mellé ideális esetben nyugodt és megbízható környezet kell. Egy friss kapcsolatban ez nincs meg. Na meg amelyik anyuka összeköltöztetné a gyerekét egy kvázi idegennel...hááát...


A szüleivel való élés pedig teljesen ésszerű. Egyedül cefet nehéz gyereket nevelni.


Szóval gyermekes nővel összejönni lehet, de ők inkább ne jöjjenek össze veled, mert fingod sincs arról, hogy milyennek kellene lenni szülőként.

2019. márc. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

“hitelt se venne fel velem....”


Ez nem így működik. Összejöttök, szeretitek egymást, és amikor a bizalom már bőven megvan és a közös kapocs - óhatatlanul együtt tervezitek a jövöt akkor majd szóba jöbet mit akartok.


Így a nagy ismeretlenbe én sem vennék fel veled hitelt, de az ismerkedés további folyása is kérdéses lenne, ha te esetleg ilyenekkel jönnél nekem akkor, amikor még azon filózom egyáltalán ki vagy te... stb.

2019. márc. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nemrég halasztottam el egy ilyen lehetőséget. Fáj, de a realitás lehetőségén kell élni, ha nem akar az ember problémát nemcsak magának, hanem a másiknak is...
2019. márc. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
kuka
2019. márc. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Soha
2019. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

Nem. Nevelje csak egyedül a gyerekét.

Soha nem leszel valódi társa.

2019. márc. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Szexkapcsolatra igen. Ha jó fej vagy a gyerekével, és elhiteted vele, hogy egyszer majd egy pár lesztek és összeköltöztök (valóságban erre nincs szükség, csak nyomni kell a dumát neki), akkor mindent meg fog tenni neked az ágyban. Több ilyen csajom is volt már, a legnagyobb szexélményeim hozzájuk fűződnek...
2019. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!