Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan reagáljam le ha mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljam le ha mégis rosszul sülne el?

Figyelt kérdés

Elmondom neki hogy kedvelem de sanszos hogy egy visszautasítást kapok. Ti milyen helyzetben tennétek és utána hogyan viselkednétek?

22/L



2019. márc. 28. 09:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A pasi 40!!!
2019. márc. 28. 09:05
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Csak meg ne lepődj majd amikor próbál alkalmira befűzni.



Már egy vallomásnâl is számít a kor?Azt,hogy "oké,rendben van.Kicsit számítottam erre,de magam miatt úgy éreztem jobb,ha kimondom."

2019. márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Ha rafinált, ki fogja használni az alkalmat és csak szexet akar majd. Ha mégis valami csoda folytán komolyan tud venni és te is tetszel neki, akkor talán még jól is alakulhat.


Az, hogy közeledsz felé és ezt ő esetleg hárítja, mindennapos dolog a világban, fogd fel úgy, hogy őt nem neked szánták. Szerintem az, hogy valakinek azt mondod, hogy kedveled, még nem tesz ki kellemetlen szituációnak. A reakciójából úgyis látni fogod, hogy szimplán csak kedvel vagy többre is számíthatsz.

2019. márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Feküdj le vele nyugodtan, de másra ne nagyon számits.
2019. márc. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

3-as vagyok ismét.


Hogy jó példát is láss, a párom bátyja egy nála 20 évvel fiatalabb lánnyal van együtt már három éve, szinte a kezdetektől együtt élnek és nagyon szeretik egymást, mindent együtt csinálnak és jelenleg úgy tűnik, elválaszthatatlanok. Persze mindenki fejében megfordult már, hogy valószínűleg nem lesz ez mindig így, mert egyre jobban ki fog éleződni köztük a korkülönbség, de mégis együtt vannak három éve, tehát úgy néz ki, működik. Az, hogy meddig fog tartani, majd kiderül, de ez minden kapcsolatnál így van, nem csak nagy korkülönbségnél.

2019. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Lazàn kimutatnám, hogy kedvelem, de nem viselkednék úgy, mint valami sebezhetō szerelmes tini. Nincs semmi rossz abban, hogy kedvelsz valakit, nem tud ez rosszul elsūlni, max. csak akkor ha bunkó az illetō és megalázó módon utasít vissza. Ha jóérzésū ember, akkor megpróbálja a visszautasítást úgy intézni, hogy ne bántson meg, nem fogja a kèpedbe vágni, hogy nem tetszel neki, inkább kibuvókat keres és azt mondja, hogy nem akar kapcsolatot. Tehát ha rosszul sül el, akkor nem föltétlenül te vagy a hibás, hanem a srác, ezt jobb tudatosítani. Ha valaki bunkó, azzal nincs mit kezdeni. Ha meg kedves, és az ilyen helyzeteket is próbálja jóérzéssel elsimitani, akkor fogadd el, meg tartsd tiszteletben a döntését, ne sértōdj meg egy sima visszautasításra, nem az a célja ezzel, hogy megbántson téged.


Ha visszautasítást kapok, akkor igyekszem elfogadni és nem kattogok rajta, nem játszom el a hattyú halálát sértōdötten. Nem keresem a miérteket, inkább túlteszem magam rajta.

2019. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is elmondtam haveromnak hogy mi a helyzet. Most együtt vagyunk, de ő is vacilalt. Neki ott volt az asszony (váltófélben voltak, a feleségnek már volt más) meg a gyerekek, a kozos vagyon.

Aztán elvaltak és 1 éve velem van.

Szóval nem feltetlen használna ki.

De légy résen.

Ha nem josz be neki ugyan úgy legyél kedves mint eddig.

N27

2019. márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
7es vagyok, párom 42.
2019. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem használna ki nem véletlen szerettem belé. Tudom hogy nem alázna meg ha visszautasítana, de rossz lesz úgy látni másnap hogy kialakult ez a "nem" helyzet.
2019. márc. 28. 09:34
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#9 Szerintem ō nem érezné kínosnak a helyzetet. Viszont ha te kínosnak érzed és érezteted is vele, hogy számodra az, akkor jobb nem belevágni.

Maradjon a kezdeményezés a rámenōs, kevésbé érzékeny-lelkū nōkre.

2019. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!