Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet kifejezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kifejezni, tudtára adni egy lánynak, hogy többet szeretnék Tőle mint barátság?

Figyelt kérdés
Milyen gesztusokkal tudnám ezt kimutatni neki? Azon kívül hogy megmondom hogy szerelmet szeretnék. (Ezt azért szerintem ilyen nyíltan nem lenne jó ötlet kimondani.)
2019. márc. 28. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

ne is mondd neki azt hogy szerelmet érzel, de határozottan tudasd vele, hogy nem a "barátja" akarsz lenni, hanem más jellegű viszonyt képzelsz el vele.

Pl. bókolj neki, érintsd meg néha, de ha nemvevő ezekre és elhúzódik, ne erőltesd, vedd tudomásul hogy nem kölcsönös az érzés.

Esetleg hívd el sütizni vagy valahova, és tedd egyértelművé hogy ez randi.

2019. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, elhívni szeretném egy kávéra, hogy jobban megismerhessük egymást.
2019. márc. 28. 13:54
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem elsőre inkább valami programot keress, ami nem kényszeríti ki a beszélgetést (mármint sütizni/kávézni szerintem csak 2-3 randi körül éri meg elmenni, mikor tuti van közös téma), és nem is annyira kötött, hogy kínos legyen ha viszonzatlan a dolog.

Szóval menjetek el sètàlni vagy valami hasonló progit keress.

Aztán csak beszélgessetek, elköszönéskor pedig mond meg neki, hogy jól érezted magad és örülnèl egy kövi alkalomnak. Ezzel tudod tudatosítani benne, hogy nem csak baràti séta volt.

2019. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg konkrétan mondd meg mit érzel. Hívd meg vmi "beülős" helyre és mondd el neki, h tetszik, h szívesen megismernéd őt, nem csak mint egy barátot. Nincs ebben semmi különös. Felnőtt emberek így szokták. Ha meg esetleg nem lenne kölcsönös a dolog, akkor legalább nyíltan kiderült, tisztáztátok, és nem "epekedsz" utána tovább reménytelenül. Úgyhogy veszteni valód nincs!
2019. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha felszedni sem tudod mégis mit tudnál neki nyújtani?! Gyökér...
2019. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Odamesz es beszelgetni kezdesz vele

20N

2019. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
ilyen hozzáállással ne mondjál semmit mert még a barátod se lesz. megmondja menj a getcibe
2019. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
figyelmes vagy hozzá, innen ő is fogja tudni
2019. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

“jól éreztem magam, örülnék egy kövi alkalomnak”


Szerintem ebbōl még nem jön le egyértelmūen, hogy valaki többet akar, mint barátság.

2019. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezni még egyszerū, csak a mersz kell, felvállalni a kockázatot, hogy igent mond, vagy nemet.


Jobb ha valamennyire egyértelmūvé próbálod tenni a szándékaidat, különben kínosabb lehet, ha kiderül, hogy ō csak barátilag találkozgat veled, miközben nem tudja, hogy te ennél többet akarsz.

Nem kell nyíltan kimondanod, hogy szerelmet akarsz, de az is elég, ha bókolgatsz neki, ebbōl már levehetō, haverok nem szoktak bókolni. Az is elég, ha kezdetben csak annyit mondasz, hogy tetszik neked, szerelmet vallani az elején elég butaság is lenne. Ha jól reagál erre, akkor belemegy, hogy tovább randizzatok s kavarjatok, aztán tovább alakulhat komolyabb szintre.

2019. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!