Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az eszemre vagy a szívemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemre vagy a szívemre hallgassák?

Figyelt kérdés
Szóval két lány között vacilalok.. Az egyik a volt barátnőm, még hónapok elteltével is szeretem és rettenetesen hiányzik, ő ezzel ugyanígy van. Elkezdtünk újra beszélgetni de képbe jött egy másik lány akivel elég jól elvoltunk. Már többször is találkoztunk. Az előző barátnőmmel sajnos mindig vitaztunk de úgy érzem ez a külön töltött idő jót tett nekünk. Vélemények most jol jönnének, esetleg hasonló helyzetben van/volt e már valaki?

2019. márc. 28. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az új lánnyal semmiképpen ne jöjj össze.
2019. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem zárod le magadban teljes mértékben az előzőt, ne akarj kapcsolatot, mert csak megmérgeznéd az egészet azzal, hogy elevenen él benned az ex és még hiányolod is. Csak bántanád az új lányt.
2019. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És még az van hogy én ezt a volt baratnommel közöltem és rettenetesen megbantottam...
2019. márc. 28. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kicsit jobb lenne egyedül, amíg kiderül számodra is mit akarsz.
2019. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon hiszek az újrakezdésben. Tapasztalatom szerint ugyanaz lenne a vége, csak picit hosszasabb szenvedéssel. Viszont amíg nem vagy túl rajta, addig ne kezdj új kapcsolatba.
2019. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az egyedüllétre voksolok. Amíg nem vagy 100%-ban “kibékülve magaddal” (most hirtelen nem találom a megfelelő kifejezést), addig nem szabad belekezdened semmibe. Persze jól éreznéd magad ideig-óráig valamelyik lánnyal, de ez felszínes kapcsolatba menekülés lenne (bárhogy döntenél). Nem az igazi... előbb magadat “tedd rendbe”, hogy aztán később teljes, egész emberként légy jelen a majdani párkapcsolatodban - őszintén, azzal, akit szeretsz!
2019. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is voltam viták, de ha két ember meg akarja oldani

A dolgokat,akkor sikerülhet. Nem biztos hogy most is lenne vita,gondolom a volt baratnod is mashogy áll hozza. Külön töltött idő segített ebben úgy látszik. Ha ot szereted,már pedig úgy tűnik,akkor érdemes lenne újra kezdeni. A másik lany csak pótlék,vagyis azt nem pótolja,amit a volt baratnod tud neked nyújtani. Hiába keresed benne.

2019. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!