Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Miért vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Miért vonzódom az idősebbekhez?

Figyelt kérdés
Kb. 10 év korkülönbségre gondolok. Mindig velem egy idős párjaim voltak, maximum 2 évvel idősebb. De mindig arra jutottam, hogy éretlenebbek nálam. Ez tiniként még nem volt annyira zavaró. De amikor már az összeköltözés is szóbakerül, de az anyukájával szorosabb a kapcsolata, mint velem, az elég lehangoló tud lenni. Az idősebbekkel szemben meg attól tartok, én nem lennék elég érett hozzájuk. De jól esne, ha végre férfiként tekinthetnék a páromra. Vágyom az érzelmi és fizikai biztonságra, amit szinte sosem éreztem eddigi kapcsolataimban. Mit kellene másképp csinálnom az ismerkedést illetően?
2019. márc. 28. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Fizikai biztonság wtf? Nem az őskorban vagyunk, nem a férfi dolga, hogy "fizikai biztonságot" nyújtson, hanem a rendőrségé. Más kérdés, hogy nem mindig teszik meg. :(


Intellektuálisan viszont meg tudom érteni, nekem is az idősebbek jönnek be.

2019. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ne a nyomorék pasijaidból indulj ki

van aki 40 évesen is mamahoteles, van aki 18 éves kora óta önálló

2019. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel tisztában vagyok. És volt, aki már nem a szüleivel élt, mégis jelentősen befolyásolta a kapcsolatunkat, meg a párom döntéseit az ő szavuk. Sokszor azt éreztem, nincs is saját akaratuk.

Fizikai biztonság... azért jobb érzés, ha tudod, meg tud védeni a párod, ha arról van szó. Nőként sokszor határozottabb kiállásom volt. Pedig nem vagyok egy kötekedős, de ha kell, megvédem magam.

2019. márc. 28. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudod, néha az a legjobb, ha nem szólsz vissza egy ilyen bunkónak, hanem továbbmész. Van, amelyik csak azt várja, hogy visszaszólj neki, és akkor elkezd verekedni. És lehet akármilyen izmos barátod, ha többen vannak, vagy van náluk kés, akkor ti fogjátok húzni a rövidebbet. Szóval aki visszaszól a kötekedőknek, az lehet, hogy nem pont bátor, inkább vakmerő, de buta.
2019. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

miért lenne egy 40-50 évesnek határozottabb kiállása, mint egy ereje teljében lévő 28 évesnek? vagy általánosítasz egy kis mintád alapján...

sztem megint egy kamu kérdés egy idős pasitól

2019. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Persze lehet férfiatlanozni azt, aki azt mondja, "ne törődj vele, inkább menjünk tovább"... de ha mindkettőtöket megvernek, mert "kiáll magáért" és visszaszól, akkor férfiasabb lesz? :D
2019. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Olyan "érett" vagy te is, hogy általánosítasz. Ennyike.
2019. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy a nyolcban a helyi gengszterekkel kezdjen el szájkaratézni. :D De ha mellettem van és valaki lecsapja, akkor mit csináljak? :D


Nem akartam általánosítani, csak én ezt tapasztaltam. Nagyon kevés olyan korom belit ismerek, aki ezt meg tudná cáfolni. Idősebbek pedig tapasztaltabbak is jobb esetben.

2019. márc. 28. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanazt csinálod, mintha egyedül lennél szórakozni. Ha még tudod, hívod a rendőrséget, ha nem, ez van... akkor is erőszakoskodhatnak veled, ha egyedül vagy. A pasidnak meg annyira dolga megvédeni téged, mint amennyire neked dolgod főzni meg mosni rá. Azt hiszem, a XXI. században egyiket se várhatjuk el valakitől, csak mert férfi vagy nő.


Mondom, intellektus szempontjából amúgy meg is értem, mert persze van kivétel, de általában tényleg érettebbek, okosabbak, műveltebbek az idősebbek

2019. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2019. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!