Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogyan tudnák túllépni rajta?

Megismerkedtem egy férfivel, először csak normális baráti viszony volt, majd én a beszélgetéseink alkalmával egyre többet éreztem. Tudatában voltam, hogy ő még nem szeretne kapcsolatot csak úgymond élvezni az életet. Annyira beleszerettem végül már, hogy képes voltam vele lefeküdni csak hogy addig is vele lehessek. Azután beszéltünk még 1-2szer de mostanra már egyaltan nem. Több mint fél év eltelt már azóta, de én még mindig képtelen vagyok elfelejteni, mindig ő jár az eszemben. Ő meg boldogan éli tovább az életét. :/

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, fájdalom, elengedés, felejtés

2019. márc. 29. 22:02  Privát üzenet  

A válaszok

tudNÉK

Amúgy meg felejtsd el, jobbat érdemelsz.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2019. márc. 29. 22:28 Privát üzenet
Tanulópénz. Máskor nem mész bele, főleg, ha meg is mondták előre.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2019. márc. 30. 07:16 Privát üzenet
Ilyen nekem is volt. El is felejtettem igaz kellett párhonap de azóta menyasszonya van. Elfogadtam hogy ő a múlt nem ajövő.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2019. ápr. 6. 02:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet valakit elfelejteni és túllépni rajta?
Miért fáj még mindig? Hogyan tudnék túllépni rajta?
Szerelem első látásra, kissé rosszul sült el. Hogy lehet túllépni rajta, ha az idő sem segít?
Miert nem tudok tullepni rajta?
Miért nem tudok túllépni rajta? Lent
3 éve szeretem,3 éve nem tudom elfelejteni, nem tudok túllépni rajta. Sikerülni fog valamikor?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!