Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnák túllépni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfivel, először csak normális baráti viszony volt, majd én a beszélgetéseink alkalmával egyre többet éreztem. Tudatában voltam, hogy ő még nem szeretne kapcsolatot csak úgymond élvezni az életet. Annyira beleszerettem végül már, hogy képes voltam vele lefeküdni csak hogy addig is vele lehessek. Azután beszéltünk még 1-2szer de mostanra már egyaltan nem. Több mint fél év eltelt már azóta, de én még mindig képtelen vagyok elfelejteni, mindig ő jár az eszemben. Ő meg boldogan éli tovább az életét. :/

2019. márc. 29. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

tudNÉK

Amúgy meg felejtsd el, jobbat érdemelsz.

2019. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulópénz. Máskor nem mész bele, főleg, ha meg is mondták előre.
2019. márc. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. El is felejtettem igaz kellett párhonap de azóta menyasszonya van. Elfogadtam hogy ő a múlt nem ajövő.
2019. ápr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!