Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szülők, akiknek 16-30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, akiknek 16-30 éves fiúgyermekük van, akivel együtt laknak, miért nem mennek egy-két napra pihenni vagy vidékre, hogy a srác kicsit könnyebben ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy fiús szülők mindig otthon vannak, pedig jó lenne, ha olykor a fiú haza tudná vinni egy-egy barátnőjét, bármilyen célból. Miért nem figyelnek erre a szülők? Ha pihenni vagy vidékre mennének egy-két napra is, egy kicsit közelebb tudná magához romantikázni a fiatal férfi egy-egy komolyabb barátnőjét, így több komolyabb dologra is lehetőség lenne később. Ez a kérdésem lehetne lányos szülőkkel kapcsolatosan is :)

Köszönöm a hasznos válaszokat.



2019. ápr. 1. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
anyámék az év 365 napján itthon rohadnak.. úgy 10 éve. inkább én szoktam elmenni barátnőmmel valahova.
2019. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Nincs gyerekem, de belegondoltam, hogy elmész ám te a tudodhová...menjek vidékre, míg a fiamnak vissza nem írnak badoon vagy míg a lányom elég vonzó, hogy pasit tud hazavinni ?! Kérdező, te egy nagyonnagyonnagyon gonosz ember vagy :D

32/f

2019. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
A 30 éves fiúgyermek miért nem viszi el a csaját valahova inkább, az ekkorra már normális esetben többszázezres nettójából? Ha dugni akarsz, még egy búvóhely is megvan 6-8k forintból. Ez 16 évesen is egy napi diákmunka. Ne a szüleidet akard kipaterolni, hanem szerezz magadnak helyet, vagy viseld el hogy a csajok azokkal vannak akik nem életképtelenek.
2019. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az az otthonuk, nem egy kupleráj. Ha fix párja van, az más, de ez nem ugyanaz.
2019. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hotel, ha kell. Csináljátok kocsiban. Ha meg már közelebb vagy a 30hoz, költözz ki.
2019. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A félreértések miatt: nem azt mondtam, hogy mindig csak a srác szüleinél kell szexelni, csak egy szép gesztus az, ha az ő szobájában is csinálhatják egy-két alkalommal. Amúgy én is szeretem több helyen: kis panzió, autó, sátor, természet, stb.

2es: egy kicsit félremagyaráztad azt amit írtam, te is tudod :), ugyanakkor értem, hogy mit mondasz, de nem mindig van úgy. Tegyük fel, hogy olykor van egy-két barátnője a srácnak, mérsékelten.

2019. ápr. 1. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Pofám leszakadna, ha egyáltalán felmerülne bennem, hogy elküldjem a szüleimet a saját házukból, ahol tulajdonképpen csak szívességből lakom, csak hogy dughassak.
2019. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Tesem vagy százas az tuti xd
2019. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha a szülők otthon vannak, nem lehet szexelni? Mi gátol benne?
2019. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi 30 év körüli vagy már betöltötte, és kiderül a nők számára, hogy a szüleivel él, menekülnek tőle, mint egy leprástól.
2019. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!