Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm nem tud dönteni.2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem tud dönteni.2 honap mulva eskuvonk lenne még nem kértem meg a kezét. Elment 2 hete ugy h nm szeret es van egy masik fiu a dologban. Nagyon szeret engem es nem tud elengedni. Szerintetek ha megkerem a kezet igent mond es engem választ?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 18:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ugy volt h lezárjuk. De mégsem és most jókat beszelgetunk találkozgatunk. De itt van az a masik srac es nem tom kiverni a fejemből h vele is beszelget meg lht talalkozgat. Szerintetek megpuhul a szive és vissza jön? 7 éves kapcsolat!
2019. ápr. 1. 18:45
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jelenleg nem ideális ha megkêred a kezét.

Beszéld meg vele a problémád és találjatok ki valami megoldást.

2019. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
keress inkább olyan lányt aki szeret és megbecsül.
2019. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 2 hete nem szeretett, most éppen megint igen...inkább várj azzal a lagzival.
2019. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csepp eszed van, akkor örülsz, hogy időben megszabadultál tőle, és csak szakítás volt, nem válás.
2019. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Leültünk megbeszéltünk mindent de nem tud dönteni és döntés elé kell raknom.

Ezzel sztm mindent elfog mondani.

Félek nagyon a nemtől megmondom őszintén de vagy vlm beszélget vagy senki mással mert ami az enyém az az enyém.

Nem tudom jó döntés e de esküvő semmi nincs lefújva ezért gondoltam erre.. előtte elmondom neki hogy hogyan erzek meg stb. Nm tudom hogy jó döntés e nagyon szeretem és nm tudom elengedni

2019. ápr. 1. 22:35
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az egyetlen, aki nem érti, hogy hogyan lehetne két hónap múlva esküvőtök, ha a kezét sem kérted meg?
2019. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mennyi ideje éltetek együtt?
2019. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy 2 hónap múlva esküvőtök lenne, de még nem kérted meg a kezét? Ez hogy?
2019. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értek ebből egy büdös szót sem, pedig vagy 5x elolvastam.
2019. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!