Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fekete fiút szeretek! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete fiút szeretek! A szülei miatt tönkre fog menni?

Figyelt kérdés

Ő is és az ő szülei is itt születtek,magyar állampolgárok,magyarul beszélnek,angolt tanultak.Viszont a szülei évekkel ezelőtt kimentek külföldre,mert itt folyton csak a mocskolódást kapták.Ő itt maradt 18 évesen,de azzal a feltétellel maradhatott,hogy soha ne vigyen haza fehér lányt,mert ,,a magyarok rasszisták". Tényleg nagyon sok rosszat kaptak itt és megértem,hogy így gondolják.

Nagyon jó szakmája van.30 évesek vagyunk.Nyáron szeretnénk meglátogatni a szüleit elsőnek,de félek,ha meglátnak,vagy kidobnak vagy kitiltják a családból.Ő mellettem áll,de én nem szeretném ha soha többé nem beszélnénék vele miattam. Nem tudom mit csináljak... mondjam le az utazást vagy álljak szembe velük? Tudom,hogy velem jönne haza,mégis félek.

(Mocskolódó kommenteket nem kérek)


2019. ápr. 1. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Egy próbát megér, lehet jó benyomást tennél.
2019. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Majd megszokják ne aggódj, csak jobban szeret téged, mint amennyire másoknak akar megfelelni. Ha ez nem így van egy fabatkát sem ér a kis szerecsen fiú.
2019. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Ez tökéletes példája annak hogy a társadalom x buta, műveletlen és rasszista százaléka miatt a többit is olyannak állítják be. De amúgy ha ők azt mondták hogy nem vihet haza fehér lányt meg azt hogy a magyarok rasszisták ők sem kevésbé rasszisták. Vagy ők sem kevésbé hisznek a sztereotípiáknak.
2019. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozom,hogy azok lettek.Imádtak itt élni de az évek során annyi rosszat kaptak, hogy már nem bírták.Valamilyen szinten megértem,hogy gyűlöletet váltunk ki belőlük.Nem is mi fehérek,hanem mi magyarok.
2019. ápr. 1. 19:27
 5/15 A kérdező kommentje:
Mielőtt feltettem a kérdést,végigolvastam a feketékről szóló összes kérdést.Szőrnyű miket olvastam,milyen ocsmány dolgokat. Ezért is írtam,hogy én nem kérem a mocskolódást,mert nem fog azon változtatni,hogy kit szeretek.
2019. ápr. 1. 19:30
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy ezt mondták neki a szülei, csak azt bizonyítja, hogy ők rasszisták. Pont emiatt nem ajánlom neked sem, hogy komolyan tervezz ezzel a fiúval.
2019. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, hogy szar tapasztalataik vannak, de ha nekik fontosabb tartani magukat ehhez, mint örülni a fiuk boldogságának, akkor elég lelki szegények.
2019. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

5# A szülei miatt nem fogok másként tenni,mint eddig és a félelmem sem az,hogy ő elhagy majd.Csak attól félek,hogy miattam nem fognak vele beszélni.Tudom,hogy engem választana de nekem lenne bűntudatom...HA valóban nem fogadnak el.


6# Igen ez igaz, de ez fog kiderülni nyáron! Én csak remélem,hogy leszek nekik annyira szimpatikus,hogy nem vesznek egy kalap alá azokkal akik bántották őket. Ha pedig mégis,akkor leírom,buták.

2019. ápr. 1. 20:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem értem...mit akarsz? Már rosszul kezdődik az egész kapcsolat( ekkor még minden rózsaszín szokott lenni de nálatok már most borús az ég)... mi lesz ha kicsit a srác is majd rádun? Annyit tudunk róluk hogy ők nem csipáznák a fehér nőt... de bemondásra elhiszed hogy milyen rosszak voltak velük a magyarok...Tapasztalatom szerint az ilyen emberek szeretnek rájátszani a sértődésekre. Ha olyan súlyú és annyi számú a beszólást kap meg egy néger a zömmel fehér társaságban amilyet és amennyit egy fehér is megkap ő azt is rasszizmusnak könyveli el. Kvázi várja min sértődhet meg
2019. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondolom elmondta nekik a párod, hogy fehér vagy. Mire kimentek bőven lesz idejük megemészteni.
2019. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!