Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elvesztettem. Hibáztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem. Hibáztam?

Figyelt kérdés

2 éve élek távkapcsolatban a párommal. Nagyon szeretem őt, ezért is mentem bele, életem első távkapcsolatába. Hetek óta félek, tegnap este nagyon sírtam. Szomorúságomban elküldtem neki egy üzenetet, melyben azt állt, félek hogy máshol találja meg a boldogságot, félek, hogy vége lesz.

Azóta nem beszél velem. Szerinte már nem hiszek a kapcsolatunkban, így nem szeretne tovább tervezni velem, mert nem akar szenvedni. Azt mondta, úgy akar élni a kapcsolatunkban mint az első napokban, komoly tervek nélkül.

A félelem beszélt belőlem, hiszen szeretem! Ha az ember megtalálja a szerelmet, a boldogságot, fél, hogy elveszíti...

Mégis ekkora hibát követtem el, mert azt mondtam, hogy félek mi lesz a jövőben?



2019. ápr. 1. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Leírta, hogy két év után se akar veled komolyan tervezni, csak élvezi amit adsz.

Te meg hülye vagy, ha ezek után sírsz utána.

2019. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

A távkapcsolatok nem működnek. Felesleges sírni ez miatt.

Engedd el, keress olyat akivel nincs akkora távolság.

2019. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az exednek szerintem csak indok kellett, hogy szakíthasson, ha mást írtál volna akkor abba kötött volna bele. Ezen ne emészd magad, őt minősíti, hogy gyáva volt korrektül szakítani. Egyébként ha ennyire szenvedsz a távolságtól, akkor jobb is lesz így hosszútávon, tanulj ebből és a jövőben kerüld az ilyen helyzeteket, ennyit tehetsz.
2019. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Borzasztoan szenvedek.. :) en is ugy erzem indok kellett csak.
2019. ápr. 1. 20:53
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

A távkapcsolat nem való mindenkinek. Működhet, de ahhoz nagyon bízni kell a partnerben. Nem fér bele ilyen, hogy "félek, máshol találod meg a boldogságot". Úgy tűnik, te nem vagy alkalmas érzelmileg egy távkapcsolatra, a félelem és a sírás nem vezet sehova ilyen téren.


Sajnos az exed se volt alkalmas távkapcsolatra, ő inkább csak afféle biztos pontnak tartott téged és egyáltalán nem tervezett veled. Távkapcsolatban ilyenre nem lehet építeni.


Bizalom, kitartás és türelem, ez a három legfontosabb dolog volt, amit megtanultam négy és fél éves távkapcsolatom alatt. Két ország között ingáztunk ennyi ideig, amíg befejeztem az alap és mesterképzést. Jó vége lett, már együtt élünk és hamarosan összeházasodunk. De nagyon megszenvedtük mindketten. Ez az életmód csak azoknak való akik ténylegesen már az első perctől komolyan gondolják és képesek áldozatokat hozni.

2019. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezerszer bocsanatot kertem. Mondtam neki, hogy neharagudjon, felek mert nagyon nagyon szeretem. Egesznap csak sirok, azt sem tudom mihez kezdjek. Mondtam neki, igerem, hogy megvaltozom, erosebb leszek, mindig is csaladot szerettunk volna. Erre irta, hogy mar nem szeretne tervezni. Tenyleg ekkora hiba lenne hogy felek es szeretem? Ezt egyszeruen nem birom megerteni.
2019. ápr. 1. 21:13
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Volt egy haverom, 300 km-re lakott tőle a barátnője. 3 éve együtt voltak, mikor még beszéltem vele. Folyton lejárt hozzá kocsival, elhozta, majd vitte haza. Nem tudom, hogy azóta is együtt vannak e, de működhet annál, aki akarja.
2019. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Ne nyavajogj már.

Csak indok volt, hogy szakítson.

Ez a dolog halálra volt ítélve.

Nem volt alkalmas rá ahogy előzőleg írták.

Hiába sírsz, hiába kérsz bocsánatot, hiába alázod meg még jobban magad.

Nálatok NEM MŰKÖDÖTT a távkapcsolat.

2019. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj ezért a megszólalásomért, de előző vagyok:

Nem hiszem, hogy csak ez az egy kitörésed lett volna a kapcsolatotok alatt. Szerintem megelégelte és igen, az utolsó üzeneted tett pontot az íre.

2019. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Elrontottam igen. Teljesen igaz.
2019. ápr. 1. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!