Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őszintén, szerintetek van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, szerintetek van még bármi, akár a leghalványabb esélyem is ennél a férfinál?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, megismertem egy férfit nemrégiben, és elég hamar beleestem. A megjelenése olyan, hogy egy szép szál legény, átható tekintettel. Nem lehet nem észrevenni. A személyiségét könnyű megkedvelni, mert őszinte, szókimondó (de nem bunkó), mosolyog, van humora; ugyanakkor van tartása, nem bohóckodik, határozott, és udvarias. :) Amúgy külföldi magyar, de nem érdekel... Mert én ezer éve már hogy elvágyódok Magyarországról, szóval sok minden áll a kapcsolatunk útjában, de ez nem egy közülük. Most itthon lesz még egy darabig. Amúgy facér és ismerkedik jelenleg.

Mióta jobban megismertem, azaz mióta beleestem, nagyon sokat jár a fejemben. Mikor azonban legutóbb láttam tegnap este, az egy összejövetelen volt. És volt ott egy másik nő, egy nagyon szép nő, magas, vékony, hosszú szőke hajú. És nem tudtam nem észrevenni, hogy ez akibe beleestem, le sem tudja róla venni a szemét. Komolyan. Újra meg újra azon kaptam hogy a magas lány felé leskelődik titokban. És amikor a lány visszanézett, elfordította a fejét. Nagyon fájt. Senki sem nézte ennyire azt a nőt, csak ő, pont ő. Mondom, tipikus az a nem tudja levenni róla a szemét szitu volt, a magyar nyelvben így nevezzük. Mikor én is ott voltam. Értitek, ez azért nagyon fájt. Csak reméltem, hogy ez kimerül annyiban hogy szépnek találja, a lánynak alighanem amúgy is van párja, stb.

És aztán történt, hogy fültanúja voltam, mikor ez a lány odament a férfihoz, és ilyet mondott, hogy "Csak nézel de nem jössz oda. Most akkor vagy párod van, vagy gyáva vagy, melyik?" Az este végén mikor megint kettesben voltak és a közelükbe kerültem, ilyennek voltam a fültanúja "Egy kicsit sajnálom a többi csajt, amiért én érdekellek." Ez ilyen tipikus nyalizós bók, hizlalja a pasi máját. Ráadásul nagyon is releváns volt rám nézve. :P

Fájt az egész, szívbemarkoló volt, hiába nem vagyunk együtt, ugyanolyan érzésem volt, mintha megcsaltak volna. Mert tényleg, én tizedannyira sem váltam az érdeklődése tárgyává az elmúlt időkben mint ez a lány a tegnapi összejövetel alatt. Egyszerűen úgy érzem, mindig a szép nők viszik a prímet.


2019. ápr. 1. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Persze hogy a szép nők viszik a prímet, ha du. gasrol van szó...


Egyszerű szexuális vonzalmat érezhet a másik nő iránt, de ha ezt ilyen nyíltan tette előtted akkor nem érdemes vele foglalkoznod.

2019. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
természetesen top kategóriás férfinak szintén ilyen lány kell. Sőt. Azt kell mondjam sokkal több a top kategóriás nő, mint férfi.
2019. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Ne add fel! Keltsd fel az érdeklődését, flörtölj vele, próbáld meg elcsábítani. Hatha akkor észrevesz téged. Ennek a szőke lánynak nem jön be a pasas túlzottan azok alapján,amit írtál.
2019. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

"Egyszerűen úgy érzem, mindig a szép nők viszik a prímet."


Jól érzed.

De te sem Átlag Ádámról, hanem az "átható tekintetű, szép szál legényről" áradozol.


Nézd, első körben mindig a szép nőkre és a jó pasikra figyelnek fel először, az első benyomásnál ez mindig előnyt biztosít.

De utána még sok kör van.


Mik a lehetőségeid?

1) nem rúgózol ezen többet, lesz más, akivel kölcsönös lesz, esetleg végig veszed, hogy mi az ami reálisan elérhető számodra

2) bedodod magad - az első kört a szőke szép lány vitte a külsejével, te mutass fel mást, kezdeményezz.


Ha zavarna, hogy te kezdeményezzél, akkor gondolj arra, hogy a szőke lány nem csak a szépségével keltetette fel a kiválasztottad figyelmét, hanem nyíltan flörtölt is.

2019. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Te a jó pasira vágysz de közben meg elvárnád hogy észrevegyen mint másodlagosan szép nőt egy alfa nőstény mellett.


Sajnos rossz volt a kezdés és ezen nehezebb változtatnod.

Valószínű nem fogtad meg. És túlzottan odavagy érte.

Ezt hamar leveszi a másik fél, hogy itt szinte nyitott kapukat dönget nálad. Így nem vagy túl izgalmas számára. Bocsi.


Azért írtam hogy rossz volt a kezdés mert ahhoz hogy legyen valami csak az alap hozzáállásodat kellene megváltoztassad.

Te kérhetem hogy legyél teljesen más ember csak egy szerelem kedvéért? :)

2019. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 miért lett lepontozva? Mi kifogásolható benne?
2019. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!