Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok olyan elb szott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok olyan elb szott, hogy szenvedek valaki miatt, aki nem akar engem, mégsem tudok rá nem gondolni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván volt már olyan, aki veled volt így, de fordított cipőben és az sem biztos hogy tudtál róla. Teljesen mindegy az ok, a lényeg hogy annyira hétköznapi jelenség, minthogy egy törpenyúl reggelre összeszarja a kenelét...
2019. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tanuljal,sportoljal,dolgozzal,talalkozz a barataiddal.
2019. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, tereld el róla a gondolataid, fejleszd magad. Egy pszichológus sokat segíthet, de a munkát neked kell elvégeznu
2019. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Nyugi sok ilyen elb**aszott ember van.


De ahelyett, hogy brühühü brühühü megy, kezdhetnél is magaddal valamit.

2019. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az ilyen emberre nem kell gondolni. Amíg rá gondolsz nem fogsz nyitni más felé és észre se veszed a lehetőségeket. Tereld más felé a gondolataidat mozdulj ki, ismerkedj, élvezd az életet és ne gondolj rá.
2019. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mazochista vagy.
2019. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Ez a te döntésed, dönthetsz úgy is hogy nem szenvedsz miatta hanem élsz tovább.
2019. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Lusta vagy
2019. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Feldmár András, az egyéni módszereiről híres pszihoterapeuta egyik előadásában ezt az állatvilágban ahhoz a kismajomreflexhez hasonlította, amikor az anya bántja a kölykét, a kölyök pedig ahelyett, hogy elmenekülne, csak mégjobban kapaszkodik az anyjába. A hasonlatot úgy zárta le: "akkor tudjuk elengedni ezt az illetőt, ha tudatosul bennünk, hogy már nem vagyunk kölykök, ő pedig nem az anyánk".

Nekem egy ugyanilyen helyzetben nagyon sokat segített ez a felismerés. Javaslom, idézd fel minden alkalommal, amikor szenvedsz és szívből kívánom, hogy neked is segítsen.

2019. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hozé don Padrafos ***** válasza:
40 éves korodra elmúlik, és rájössz, mennyire szabad lehettél volna, és egy másik, nálad jóval kevesebbet érő hulladék miatt depresszióztál otthon ahelyett, hogy magadra fordítottad volna az idődet. Nekem egy forintot nem ér már senki élete pont ezért, tőlem b-szhat fűvel fával mindenki, én nem aggódom többet, hogy baja esik. Nagyon köszönöm mindazt a lenézést, kigúnyolást, kinevetést is, amiket kaptam becsületességem, jóindulatúságom miatt. IDEJE, HOGY ÖNZŐ G-CI LEGYEK!!! Nem akarok ügyefogyott korlátoltként beskatulyázva maradni, csak mert nekem voltak kib-szott érzéseim, amik miatt mások idiótának tartottak.
2019. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!