Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért velem történt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért velem történt?

Figyelt kérdés
Már 2 éve elhagyott a barátnőm és még mindig szeretem.Kb 2 naponta vele álmodók és arra vágyom hogy újra együtt legyünk.Nem birok túllépni.Nem érdekel senki csak ö.
2019. ápr. 2. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Jézusom , hogy van a vaginád?
2019. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Akkor ne sírj annyit, hanem szerezd vissza.
2019. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 5 évig szenvedtem valaki után. Ha akarnám se tudnám vissza szerezni. Nem lehetne, nem volna értelme.

Pedig az első párja voltam, és másfél évig voltunk együtt.

De azóta sokat változott.

2019. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4evet vartam ra, aztan ujra egymasei lettunk, egyutteles, hazassag, gyerekek. Ugyanugy nem mukodott mint amikor eloszor jartunk. Nem veletlen h emberek szetmennek.

Amit erzel, nosztalgia. Es csak akkor leszel boldog ha elengeded ezt a gorcsos ragaszkodast.

2019. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!