Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el a plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a plátói szerelmem?

Figyelt kérdés

Pár napja beleszerettem egy nálam 8 évvel idősebb férfiba. Próbáltam az érzésnek ellenállni, de vonzódom hozzá, kívánom. Eleinte rondának találtam, de most meg bolondulok érte. Hogy felejtsem el? Köszönöm a normális válaszokat.


Üdv.



2019. ápr. 5. 04:54
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Honnan tudod, hogy ő nem szeret?
2019. ápr. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Miért nem lehettek együtt?
2019. ápr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 29, Ő 37. Nagy a távolság, van barátnője is szerintem. Meg amúgy se tudnám boldoggá tenni, mert nincsenek jó tapasztalataim párkapcsolatilag. Na ezt jól leírtam, de értitek.
2019. ápr. 5. 08:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ez csak vonzalom, nem szerelem. Gondolom, annyira ismerni sem ismered, úgy pláne nem az. Attól plátói. Ha nője van és messze él, akkor tényleg felejtős, majd lesz másik. Folglald le magad.
2019. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!