Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem egy magas lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy magas lánynál?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány csak kicsit magasabb nálam, én 178 vagyok, ő olyan 182-3 cm körül lehet. Szerintetek lehet nála esélyem?

2019. ápr. 5. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha a magasságoddal akarod meghódítani, akkor biztosan nem.
2019. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Igen, ilyen szituációban vagyunk, csak nagyobb a különbség.
2019. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
185 vagyok. Mutasd be a csajt, és megtudom neked
2019. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Izabella220 ***** válasza:
29%
Sztem az a 4cm belefér,én is 181cm vagyok azért nagyon max 178 beleférne az még nem vészes.
2019. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem igen, eleve nem te vagy alacsony, hanem ő magas. Ha tetszel neki, nyugodtan hajts rá.
2019. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy nő az illető?
2019. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kizárt. Bármilyen csajnál alap elváras a 180+ magas férfi.

Egy 182-3 magas csajnak a 190-195 az esete.

2019. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nemszeretem ha alacsonyabb tőlem egy férfi. 180cm magas vagyok.

2x ismerkedtem nálam alacsonyabbal. Az egyik azt mondta hogy 185 cm magas, közben meg sokkal alacsonyabb volt mint én. Kellemetlen randi volt szàmomra.

Szóval engem nagyon zavarna, viszont ismerek olyan pàrt ahol a csak 1 és fél fejjel volt magasabb a pàrjànàl. Nagyon jól megvoltak.

2019. ápr. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen kerdesekben gyerekesseget erzek mindig. Ne igy gondolkodjatok mar foleg 20 felett...

azert felnott korban mar elvileg tudni illik, hogy nem csak ennyin mulik egy esely... sot... meg tini korban lehet, de temyleg ennyien leragadtatok ezen a szinten?

Eleve ilyen gondolkodassal mar a nem ilyen gondolkodasu not (?), csajt kizarod az eletedbol, mert a stilodbol latszik, hogy hogyan is gondolkodsz.


En azt mondom ha jo not akarsz magadnak baromira kepezd a szellemed es a gondolkodasod, eleve 1. Egy no altalaban a ferfi szellemebe szeret bele (es nem a testebe),

2. Ha azt akarod hogy a no sok pozitiv tulajdonsaggal rendelkezzek, ez csak a sajat “skill”jeid fejlesztesevel lehet.

Ugyanis ha en mint no pl tudatos gondolkodassal lekuzdom az egoizmusom, oda figyelek a masikra, nem heveskedek es uralkodok magamon stb, sztem full elvarhato hogy mar az ugyanitt tarto pasi lehessen az en parom, ne nekem kelljen megnevelnem...

Na csak ez egy pelda.

Magyarul, nem a magassagon mulik. Ezt ha egyszer megerted, akkor mar sokmindent fogsz erteni.

Ha meg nem, lehet most is legyintesz egyet, hogy ez hulye... es kb szenvedsz tovabb...

2019. ápr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Jöhetnek még.

Amúgy utolsó eléggé fiatalok vagyunk, én 20, ő 19.

De engem nem zavarna egyálatalán a magasság.

2019. ápr. 6. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!