Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, akik kedvelik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik kedvelik a komolyabb nőket ismerkedéskor, hogyan meséljenek ezek a nők a terveikről, elveikről, milyen stílusban úgy, hogy ne egy munkamániás nőnek tűnjenek?

Figyelt kérdés
Olyan tervek, mint pl. egy-egy befektetésre gyűjtés (autó, lakás) vagy hasonlók.

2019. ápr. 5. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

A komolyabb, humoros, és intelligens nőket szeretem.


Ha ez megvan, akkor képes úgy mesélni magáról, a vágyairól, a terveiről, hogy ne tűnjön egy unalmas sztahanovistának.


Ha nem vagy ilyen, akkor meg hiába adok tippeket úgysem fog menni.

2019. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet ezekről humorosan beszélni? Ha tudnál mondani pár példát, érdekelne, köszönöm :)
2019. ápr. 5. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Szeretek olyan nőkkel ismerkedni akiknek vannak komolyabb terveik a jövőt illetően, ez számomra nem jelenti azt, hogy az illető leányzó egy begyepesedett munkamániás lenne, inkább egy érettebb és felelőségteljes gondolkodásra ad tanubizonyságot.

Ezek mellett szeretem ha egy lánynak van humora és lehet vele viccelődni tabumentesen, illetve azt ha mind én mind a partnerem is tudja adni saját magát, semmi megjátszással, csak őszintén.

2019. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha én randiznék veled akkor elvárnám hogy add önmagad, legyél természetes. Ha bármi módon játszmázol, megjátszod magad, a komolyat vagy humorosat bármit, az nagyon taszít.

Hidd el hogy minden nőt lehet szeretni olyannak amilyen.


Légy önmagad, spontán ahogy épp jön, a kedved a hangulatod diktálja.

2019. ápr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetes stílusban vazze,mekkora idiótaság már ez.
2019. ápr. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első időszakban semmiféleképpen sem beszélnék róla, mert azzal saját magamat veszélyeztetném több szempontból nézve. Helyette másról beszélnék, amiről ugyan kiderülne, hogy milyen a személyiségem, a stílusom, így később lejönne a másik félnek, hogy nem vagyok munkamániás, csak tudatos személy.
2019. ápr. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenrol lehet humorosan beszelni... ez egy intelligencia mero is egyben...
2019. ápr. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

“Hogyan lehet ezekről humorosan beszélni? Ha tudnál mondani pár példát, érdekelne, köszönöm :)”


Persze! Szívesen.


Csak előbb te segíts nekem.


Hogyan mondanád el egy vaknak a piros szint?



Mert amit te vársz tőlem az körülbelül ez.


Valaki vagy tud lazán, természetesen, humorosan kommunikálni vagy nem. Lehetséges, hogy ez utóbbiak is fejleszthetőek, de biztos, hogy nem egy 20 soros GYK posztban bárki által (én pedig nem rendelkezem tapasztalattal kommunikáció és személyiség fejlesztés terén).


Így első blikkre nekem olyannak tűnsz, aki kizárólag sablonokban gondolkozik. Van egy ilyen férfi ismerősöm, ő az, aki közli, hogy mondjam meg neki, hogy mivel tudja megnevettetni a nőket. És nem érti meg, hogy erre nincs recept. Ugyanaz a mondat egyszer valakinek, valamilyen helyzetben vicces, máskor erőltetett vagy semleges (ha túl sokszor elsütöd, akkor meg egyenesen unalmas, a végén már neked is).



Egy szó mint száz, vak és piros. Hallgattak! 🙂

2019. ápr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!