Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lepjem meg a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a párom egy fáradt nap után?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt.

Ő nagyon sokat dolgozik,van hogy még éjjel is.De valamivel meglepném:D Gondolkoztam hogy egyik este elegyek hozzá csak úgy meglepetésből,de képes nem aludni csak dolgozni,és mivan ha nem találom otthon :(

Azt mondta,hogy a születésnapomon megpróbál elszabadulni a munkából.De én akarom meglepni őt!Gondolkoztam valami szexi fehérnemüs masszázsos estén,de mivel annak úgy is szex lesz a vége ezért az is ugrott,mert pont akkor kell menstruálnom,és nekem ez a két dolog nem fér össze,nekem kellemetlen.

Na de a kérdésem:Mivel tudnék neki kedveskedni?Esetleg főzzünk együtt valamit?mégiscsak egy egyedül élő pasi,és tudom hogy nagyon ritkán eszik rendes kaját:/



2019. ápr. 5. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Főzöl otthon valami finomat amit nagyon szeret, esetleg sütsz valami sütit és leviszed. Szerintem ez teljesen jó, főleg ha sokat dolgozik és nem mindig van ideje normális kaját enni. A masszázs is mehet akár szex nélkül is. Ha sokat ül vagy fizikai melót csinál akkor szex nélkül is nagyon fog neki örülni ha megnyomkodod kicsit.
2019. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Azzal amit szeret.
2019. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat:)
2019. ápr. 5. 23:04
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Szopás.
2019. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyet értek elsővel fozzel neki valami finomat + sütit 20F egy nehéz nap után vagy akar het után egy finom meleg házi kosztnál amit egy olyan nő csinalt akit szeretek nincs jobb! :D még talán a szexnél is jobb...:D
2019. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom a szád nem vérzik. Akkor használd.
2019. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A közös kádban ülés jó lenne (jó kis fürdősóval), ha nem jönne meg. Máskor jó ötlet lehet. Süti jó, főzés jó. Gyertyafény?
2019. ápr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Tökömnek se kellene ilyen pali,aki csak dolgozik,és hű de nagy kedves hogy a szülinapomon leakaszt pár közös órát,nálam az ilyen kukában landolna.

De te csak kedveskedj neki,ha már ő nem teszi.

Szervezhetsz neki kinti pikniket,meg akármit,ami érdekli maximum a szex,ez van,a munka fontosabb,hiába erőlködsz.

2019. ápr. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

#8, ha már te agyon vagy keseredve nő létedre a bénaságod miatt, másnak se legyen jó, mi?

Szerencsétlen....

2019. ápr. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Egy szopásnál nincs nagyobb meglepi egy ferfinak. Sőt, a popsid sem vèrzik 🙃😉
2019. ápr. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!