Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy 15 év házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy 15 év házasság után még mindig szerelemmel szeretjük a párunkat? Ha nem is szerelemmel, szeretettel?

Figyelt kérdés

Én már a páromra csak úgy tudok nézni,mint lakó társra.Idegesít a viselkedése,a stílusa,a humora,ahogy öltözik.

Megcsalni nem akarom,de félek ,hogy az eddig volt szeretet és tisztelet is végleg oda lesz


2019. ápr. 6. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen, létezik a hosszas szerelem, ez karaktertől is függ. Az apró dolgokat, amikről írsz meg lehet oldani: másik szobában alvással, kirándulásokkal, élményekkel, egy-egy szexis fehérneművel, ingyenes és olcsó lehetőségek is vannak, csak foglalkozni kell ezekkel :). Ha egymást töltitek pozitívan, akkor jobban is alkalmazkodtok.
2019. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva, igen, létezik, de persze ez sok mindenen múlik. 18 éve élek a párommal, 14 éve házasságban. Szerelmesek vagyunk egymásba. Rózsaszín köd már nincs, ismerem minden rezdülését, tudom mikor mire hogy fog reagálni. De a szerelem nálunk megmaradt! Fogalmam sincs min múlik ez, az az igazság. Sokáig azt gondoltam, hogy biztos nekünk azért van meg, mert mindent megbeszélünk, odafigyelünk egymásra, és vállaljuk a vitákat, ha olyan a helyzet, nem "gyűjtögetjük" a haragot, és képesek vagyunk bocsánatot kérni, és beismerni, ha hülyék voltunk. Nyilván ezen is múlik. Ami még fontos, hogy mindketten akarjátok. CSak az egyik fél nem elég. ÉS van akinek így sem működik valamiért. Na az nem tudom, hogy min múlik...

Én nagyon hálás vagyok minden esetre.

2019. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan 15 éve még nem vagyok házas, de 10 éve igen. Ennyi idő után viszont nálunk még minden tökéletesen működik, és igen, szerelmes vagyok.
2019. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy írják is, biztos,hogy van ilyen. De szerintem a hosszabb kapcsolatok/házasságok alatt a szerelem átalakul szereteté. Jobb esetben. Roszabbikban esetleg félrelépésekkel őrzik meg a valamennyire összetartó szeretetet, még rosszabban, elviselik egymást.

Attól is függ,hogy a házasság évei alatt mit él át együtt a pár. Ha anyagilag, egészségileg, rossz családi háttérrel,esetleg problémás gyerekkel tarkított a kapcsolat nagyobb esély van a súrlódásra, vitákra, feszültségre és ezzel együtt a szerelem tompulására.


Mindenki házasságában van nehézség, de körülöttem is vannak olyan párok akiknek könnyebb az élete, és olyanok is sajnos, akiknek minden téren nehéz. A problémák ugyan összetarthatnak, de ehhez nagyon toleránsnak kell lenni és hasonlóan gondolkodni.

2019. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14 éve vagyunk együtt, 11 éve vagyunk házasok. Szerelem nincs már, viszont nagyon mély kapcsolat van köztünk. Nekem ez többet jelent, mint egy szerelem. Egymás másik fele vagyunk. Ismerjük egymás gondolatait, nem kell a másikhoz szólni sem, mert a másik tekintetéből tudjuk mire gondol éppen. Szerintem a legfontosabb a másik iránt érzett tisztelet. Ha van tisztelet, addig érdemes a kapcsolatot folytatni. Ha a másik zavar, a hideg ráz tőle, nem tudod tisztelni, felnézni rá, akkor ideje pontot tenni a történet végére.
2019. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Remélem hogy igen.

Talán a következő házastársam jobban választom ki.

F

2019. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha idegesít téged, akkor már vége van a házasságotoknak. Jobb lenne válni.
2019. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Létezik. Több évtizede tart nálam is a szerelem, semmit se csökkent, sőt.
2019. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Általában azok a házasságok működnek jól sok-sok év után is , ahol a férfi a "TÖBB". Így a feleség felnéz rá. Félti, ragaszkodik, védi nála jobban kinéző,tehetségesebb, sokoldalúbb párját.
2019. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!