Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rendes volt velem vagy gonosz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes volt velem vagy gonosz?

Figyelt kérdés
Sok év eltelt már(legalább 20),ezért nehezen tudom eldönteni,a volt barátom milyen ember volt-talán kívülállónak könnyebb.Dióhéjban annyi,hogy nem akart velem járni,legalábbis ezt mondta,néha viszont találkoztunk.Amikor bajban voltam,sosem volt mellettem,egyszer például,mikor részeg voltam,berakott egy taxiba és hazaküldött.Talán neki volt igaza,de nekem ezt utólag is nehéz eldönteni.

2019. ápr. 6. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
neked szerintem túl sok szabadidőd van
2019. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de a kérdésemre ez nem válasz.
2019. ápr. 6. 16:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Gonosz
2019. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2019. ápr. 6. 16:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
20 éve ezen töprengesz? Szerintem se nem volt rendes, se nem volt gonosz. Nem tartozott feléd semmilyen kötelezettséggel.
2019. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne gonosz??? Mert nem jöttél be neki, és nem akart egy alkoholistával járni?! Szerintem rendes dolog volt tőle, hogy nem hagyott az utcán a hányásodban, hanem taxiba tett. Nekem sem kellene egy ilyen ember, aki öntudatlanra issza magát. Az, hogy nem állt melletted a bajban - miért kellett volna tartania a hátát olyan ember miatt, akit nem is szeret, hanem le akar koptatni? Komolyan nem értem.
2019. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jófejség tőle, hogy egy taxiba rakott. Ki is zsebelhetett volna, és ott hagyhatott volna a saját hányásodban.

32/f

2019. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem volt a barátod, nem jártatok.


Berakott a taxiba. Az teljesen rendben van.

2019. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart kihasználni részeg állapotodba, szóval igen, rendes volt veled.
2019. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Amúgy ő is ivott,nem csak én voltam alkoholista,ő is.
2019. ápr. 6. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!