Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem nagy korkülönbség egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagy korkülönbség egy 20 éves lány és egy 31 éves férfi?

Figyelt kérdés
Gyerekük is úton van,vajon lehet évtizedekig tartó kapcsolat?

2019. ápr. 7. 03:02
 1/7 anonim ***** válasza:

nem tudom,kinezem,hogy mukodhet,bar nekem nem kellene ennyi idos faszi. szulni meg foleg nem szulnek semmi penzert sem jo par evig meg.

21/L

2019. ápr. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 grana válasza:
0%
Ha nagy a szerelem akkor nem gond 11 év. Most még soknak tűnhet, de 20 év múlva Te 40 Ő 51 és kb 40-nek fog kinézni, ha jól tartja magát. Csak az a kérdés mennyire vagytok oda egymásért.
2019. ápr. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány éve élnek együtt, hogy már jön a gyerek?

A felek már évek óta együtt vannak, akkor nincs gond. De ha csak 1 éve ismerik egymást akkor gond, és felelőtlenek is egyben.


Mind a két fél dolgozik? Van lakás?

20 éves csaj még agyilag se érett a mai világban.

2019. ápr. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ciki, hogy ebbe már gyereket is csináltak. Képzelem, hogy mennyire ismerték meg egymást. Ők szopják meg.
2019. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha meg csak jarnanak akkor oke lenne, de nekem van egy olyan erzesem, hogy ez becsuszott gyerek, emiatt egy kicsit szkeptikus vagyok. Azert szurkolok nekik.
2019. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 3


Azt nem tudom mennyi ideje vannak együtt de gondolom egy ideje már.

2019. ápr. 7. 21:34
 7/7 A kérdező kommentje:

# 5


Ha a személyeket vesszük akikről a példát írtam,akkor a csaj örül nagyon a gyereknek.De a lényeg a korkülönbség szóval én pl szégyellném magam ekkora korkülönbséggel vagy picivel nagyobbal mert a szülei is fiatalok egy ilyen idős csajnak pl,nem tudom,hogy állnék eléjük,hogy fogadnák a dolgokat,már a járást.

2019. ápr. 7. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!