Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexkapcsolatom van egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatom van egy házas nővel, de úgy érzem kezd belém szeretni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy szerintem én is kezdek érezni iránta valamit, illetve ez a gondoskodó-védelmező ösztönöm is meg van felé, semmiképp sem akarom megbántani, csalódást okozni neki, vigyázni akarok rà stb.Azt hittem ez eddig és a szexuális vonzalomig tart, de még magamnak is nehéz beismerni, hogy néha romantikus, szerelmes? érzéseim is vannak, de semmiben nem vagyok biztos. Ami miatt jobban aggódom az, hogy ő teljesen szerelmesnek tűnik az utóbbi időben. Folyton velem akar lenni,heti 5-6-szor is kicselezi a férjét, hogy velem lehessen, mondanám, hogy egy héten ennyiszer szexelünk, de az együttléteink egyre jobban hasonlítanak érzelmes szeretkezésre, mint szimpla szexre, pláne az ő részéről. Gyakran mondja hogy hiányoztam neki, múltkor mondta hogy hétvégén leánybúcsúra megy, mondtam én meg haza anyukámékhoz dolgozni, majd gondoljon rám bulikázás közben, mire azt mondta folyton rám gondol. Fogalmama sincs mit csináljak, nem rudom mi is zajlik köztük, csak az egyértelmü hogy ő kezd belém szeretni vagy már meg is történt😨

26/F, 40/N


2019. ápr. 7. 06:33
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Gyermeke született a házasságából? Esetleg spontán vetélés történt, amit nem dolgozott fel?


Ha nincs gyermek - és szerettek volna a férjével - ez lehet a fő oka a házasélet megromlásának.


Ez az első tippem.

2019. ápr. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs gyereke.
2019. ápr. 7. 07:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg a férje ki se tudja elégíteni, mivel 61 éves. Nem ilyen szavakkal mesélte, de ez volt a lényege😅
2019. ápr. 7. 07:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tehetsz, max dughatod tovább. Nyilván érdeke fűződik hozzá, hogy az öreggel legyen papíron.
2019. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írtam priviben mert ez eszmecserét kíván, nem lehet egy mondatban leírni mit csinálj.
2019. ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Külsősként nem olyan bonyolult ez a helyzet, legalábbis a tisztázása.

Ha Te is többet érzel Iránta mint szexuális vonzódást, és a részéről is ezt érzed, beszélj Vele erről, és a továbbiakról.


Ha nem akar kilépni a házasságából mérlegelned kell,hogy Neked ez így elég-e. Ha kilép a házasságából nincs miről beszélni,próbáljátok meg a "normál" kapcsolat, bizonyára működni fog.

2019. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!