Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Beleszerettem "Mr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Beleszerettem "Mr tökéletesbe"? Hogy ábránduljak ki belőle?

Figyelt kérdés
Ez a férfi tényleg MR tökéletes, és a legrosszabb, h ezt tudja is magáról. Jóképű,magas,laza,jófej,vicces,humoros,közvetlen,népszerű,határozott,magabiztos,nagyon intelligens, megvan mindene, jól keres,tele van pénzzel, minden lány odavan érte, és ő eléggé kiélvezi ezt a figyelmet. Ki akarok belőle ábrándulni ,de egyszerűen nem megy, mert néha olyan kedves velem. Egy ilyen férfi nyilván soha nem fogja lekötni magát egyetlen lány mellett. Én pedig komoly kapcsolatot akarok. Lehet vele komolyan is beszélni és látom, h belül egy érzékeny lélek. Engem nem érdekel a pénz,meg az ilyen felszínes dolgok,nem azért érdekel, mint másokat,engem a személyisége vonzz,de tartok tőle, h ő sosem fogja magát lekötni egyetlen nő mellett. Hogy felejtsem el, ha nap mint nap látom?
2019. ápr. 7. 07:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Miért ne kötné le magát egyetlen lány mellett? Csak mert valaki jófej és jólnézki nem ekvivalens azzal, hogy nincsen értèkrendje és nem ugyanarra vágyik.

Ha viszont Ő nem, akkor pont az hiányzik belőle, amire neked szükséged van - ez nem elég kiábrándító? :D

2019. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem tudom eldönteni, hogy akarhat e valamit vagy sem.
2019. ápr. 7. 07:45
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Hány évesek vagytok? Milyen témákról beszéltetek? Próbálj közel kerülni egymáshoz.
2019. ápr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha Ennyire nem ismered, akkor ugye azzal tisztában vagy, hogy ez amit te szerelemnek érzel az a te kivetulesed ö rá, mivel nem ismered. Magyarul a magad gondolataiba vagy szerelmes amit rávetítesz. Ez pszichologia...

Ez nem segit esetleg kicsit jozanodni - ha uj az info? ;)

2019. ápr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Beszéld ezt meg vele.

Tini szint.

2019. ápr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne rá gondolj hanem valami megfoghatóbb dologra. Tervezz munka utáni elfoglaltságot, menj kirándulni, moziba, emberek közé, beszélgess, rendezd át a szobádat... Csomó értelmes dolog van, ami lefoglal, ahelyett hogy ábrándoznál.
2019. ápr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Miért ne akarná lekötni magát? Simán lehet ő is szerelmes, vagy vágyhat kapcsolatra. Én is ilyen férfiba zúgtam most bele(a tiéd hány éves? Lehet ugyanarról beszélünk :D), és lehet lesz is belőle komolyabb.
2019. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem szeretnék vészmadárkodni, de valoszinű jól látod.

Sosem fog magváltozni, mindig kell neki a női elismerés, a legritkább esetben maradnak meg egy mellett.


En nem is szeretem ezt a mindenkivel kedves pasikat.

Altalában amilyen kedves arcát mutatja olyan bunkó is szokott lenni, ha valami nem tetszik neki.


Szerintem kerüld el.

2019. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kerüld el
2019. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom elkerülni. Amúgy egyáltalán nem kedves mindenkivel. Csak néha kedves, többnyire magát adja.
2019. ápr. 7. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!