Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha minden nap valami képzelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden nap valami képzelt történetbe teszem kettőnket, és magammal beszélgetek úgy, mint ha vele beszélgetnék, így próbálva felvidítani magam, mennyire kezdek belebetegedni abba, hogy a szerelmem nem viszonzott?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek? Egyszerűen nem tudok beletörődni.

Hiába próbálok más férfiakat is megnézni, egyszerűen nem érdekelnek, nem tudom elengedni Őt még így sem, hogy soha nem is kaphattam meg.



2019. ápr. 7. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé beteges, de néha én is csináltam ilyent.
2019. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam ilyet csinálni néha xd
2019. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tegye fel a kezét, aki még soha nem csinált ilyet?!

(Én biztos, hogy csináltam... szerintem szinte mindenki! Fantáziálásnak hívják és normális.)

2019. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha néhe csinálod. Ha elfajul, akkor nem.
2019. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!