Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már, hogy le kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy le kellett mondanod egy nőről?

Figyelt kérdés

Kicsit rossz a kérdés megfogalmazása, mert nem szimplán "egy nőről" kell lemondanom.

Röviden a szitu, megismertem egy lányt, jóba lettünk, viszont van egy másfél éves kapcsolata. Nyilván ez kb nullára csökkenti az esélyét, hogy együtt legyünk. Viszont sajnos időközben beleszerettem, mert egyszerűen mindenben tökéletes. Nemcsak a külseje, a személyisége is hibátlan. Más biztos tudna, én viszont nem tudtam hibát találni benne amióta ismerem.

Korábbi komolyabb kapcsolataimnál sem éreztem így.


Viszont tovább kell lépnem, de hogyan? Nektek hogy sikerült továbblépni, "elengedni" egy olyan nőt akivel konkrétan semmi olyan nem történt, de mégis éreztétek, hogy életetek nője lehetne?


22/F, 23/N



2019. ápr. 7. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ne lépj tovább. Nyomulj rá. Juss el oda, hogy világos legyen neki, hogy kell neked.
2019. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ne engedd el. Ritka ha olyat találsz aki mindenben okés. Küzdj érte.
2019. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja persze,irogass neki emaileket,meg kovesd az anyjat es tapadj ra,hatha elarul vmi infot a lanyarol. Vagy a lakasajtohoz verj egy satort es figyeld,mikor jon ki.

Ja,ez csak vicc volt. Ez egyenkent is zaklatasnak minosul es akar fel is jelenthet erte a rendorsegen.


Ismerkedj mas lanyokkal.

2019. ápr. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azhogy kapcsolata van,még nem jelenti azt,hogy esélytelen vagy.És nem minősül zaklatásnak ,ha ketesed a társaságát.Ezt neked kell tudni,hogy veheted fel vele a kapcsolatot,írásban vagy élőben,de keresd

Ilyen könnyen ne engedd el!

2019. ápr. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak olyan volt. Mivel ronda és alacsony vagyok, mindig csalódnom kellett, valahányszor beleszerettem egy lányba. Az idő az egyetlen megoldás.
2019. ápr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szó sincs semmilyen zaklatásról. Munkatársak vagyunk így gyakran találkozunk személyesen akár munkaidőben, akár utána egy kajára vagy ilyesmire, plusz néha írásban is beszélünk. Szóval a kapcsolattartás megvan és mint említettem "barátilag" jóban is vagyunk. Ha ennek ellenére rányomulok az nem nagyon szemét dolog? Hisz mégiscsak kapcsolatban van.

Ettől függetlenül tényleg mindenben stimmel, semmi hibát nem találtam benne, sem külsőre, sem belsőre. Ez pedig ritka, mert korábban láttam a hibát a barátnőimben, viszont elfogadtam, hisz a hibáik ellenére is szerettem őket. Most viszont nem lenne mit elfogadni, mert minden apró részlete tetszik.

2019. ápr. 8. 17:01
 7/9 anonim válasza:

Már ne is haragudjatok, de miért nem veszi figyelembe még elméleti szinten sem a sztori másik két felét? (A lányt es a barátját)


Gondoljatok már bele abba is, hogy egy két ember közötti, régóta tartó kapcsolatnak külditek a kérdezőt bele... Ha rólatok lenne szó, ti sem örülnétek ilyen jóakarónak. Ahhoz pedig, hogy kellemetlen órákat, idegességet és veszekedést generáljon ez az önzőség a pár között, nem kell, hogy alapból is rossz legyen a kapcsolatuk.... sőőt..

Ha szeretik egymást, akkor lesz csak igazán gond a nyomulásból.

Értem én, hogy önmegvalósítás meg ne add fel, de gondolkodjunk már egy kicsit globálisabban ilyen dolgokról és ne csak a saját hülyeségünket vegyük figyelembe.

2019. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez a problémám nekem is, hogy kicsit lelkiismeret-furdalásom lenne ha rányomulnék, illetve inkább akkor ha sikerülne is célt érni. Viszont ott van az is, hogy ha minden jó köztük akkor úgyse érhetek célt, ha pedig annyira nem jó, hogy otthagyná miattam akkor miért vannak még együtt?

Én sose csaltam meg korábban a barátnőim, és nem is másik nőért hagytam el őket (vagy hagytak el engem), ott szimplán ha már nem volt jó, és helyrehozni se tudtuk akkor vége lett. Nem vártam volna egy rossz kapcsolatban, hogy hátha majd jön valaki és akkor "lecserélem" a mostanit.

2019. ápr. 8. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Neked csak annyit kell tenned, hogy odáig elvidd a dolgot, hogy a lány tudja. És onnantól ez az ő ügye a barátjával. Neki kell döntenie az életéről.


Szerintem nem tanácsolnánk ezt, ha nem lennél szerelmes. De ha az vagy és lehet ő is az, akkor nem szebb belenézni rendesen?

2019. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!