Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a párom, de néha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, de néha azt érzem nem illünk össze. Miért van ez? Talán túl sok kompromisszumot kell kötnöm. Nem tudom. Miért van ez? Ti éreztetek már ilyet? Két éves kapcsolat.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ez olyasmi, amit vele kéne ugyanígy megtárgyalnod. Tudom, hogy nehéz ilyesmit felhozni, de ezt csak kettőtök között lehet megfelelően kezelni, a kapcsolat kettőtökön áll. Gyakorlatilag bármi állhat a háttérben.
2019. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
konkrétan? mertigen, egy kapcsolat kompromisszumok tömkelege.
2019. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen kompromisszumok? Több infót a népnek!!
2019. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az ő hobbiját űzzük, mert az még pénzt is hoz. Ő szereti a természetet, hát megyünk az erdőbe. Ő falun él, ha össze akarok költözni vele menjek oda, más választás nincs.

A nyaralás helyét ő választja, a filmet is a moziban.

Ő rám várni nem tud, az én tevékenységeimet hamar megunja, kivonja magát.

Én már családot akarok most, ő szerinte még ráérünk, ismerkedjünk.

2019. ápr. 8. 17:30
 5/10 A kérdező kommentje:

A fent felsoroltak példák, de nyilván kihatnak a hétköznapokra is. És azt érzem, hogy elkényelmesedett, mert mindent "engedek" neki. Ha elmondom neki, nem érti, nem veszi komolyan.

Nem akarok kiszeretni belőle, hogyan csináljam vissza ezt, hogy elkényeztettem, cserébe én meg elhanyagoltnak érzem magam, túl sok kompromisszumot én hozok meg, én engedek.


Pl. most az én városomban akarok költözni, ő nem kéri meg a kezem, csak ha az ő falujába költözünk...


Szerintem nem így kellene működjön ez köztünk.


Kommunikáció azért nulla, mert én félek nemet mondani neki.

2019. ápr. 8. 17:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gáz. Nincs metszéspont. hagyd a p...ba.
2019. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Van amiben ő is enged? Mert ha nem akkor ez úgy elég egyoldalú.


Beszélgess erről el vele. Jobban kellene rád figyelnie. Egy kapcsolatban nem működhet iylen fajta egyenlőtlenség. Adsz kapsz. Különben ha az egyik mindig ad de nem kap akkor a végén az adó fél teljesen kimerül. Olyan lesz mint egy kiszáradt kút. Tudom milyen sajnos.


Én azt mondom hogy ezt mond el neki, ha nem változtat akkor viszont jobban teszed ha lezarod. Ugyanis felorol idővel.

2019. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elárulnád mit tudsz szeretni valaki olyanon, aki minimálisan se szeret vagy tisztel téged és leszarja mit akarsz vagy mire vágysz? Ez a szar neked a párkapcsolati mérce? ne már..
2019. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De szeretem, ezt érzem.

Sajnos önző.

2019. ápr. 8. 19:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megteheti veled,mert hagyod,hogy ö döntsön mindenben.Nem mersz szólni,miért??Félsz töle?Akkor gondold át mert az elég nagy baj..és Te szereted.
2019. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!