Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki sosem lesz szerelmes?

Figyelt kérdés

Megismertem egy 22 éves srácot, akivel személyesen még nem beszéltem, de azt állítja, hogy még sosem volt szerelmes. Volt 3 rövidebb kapcsolata, de véget vetett az összesnek, mert nem érzett szerelmet. Szexuálisan vonzódik a nőkhöz, azzal nincs baj, bár nem nagyon szeret érintkezni az emberekkel (pl. ölelés, puszi). És azt is tudom, hogy el tudna maga mellett képzelni egy barátnőt. Szeret lányokkal beszélni, sokszor mondja, hogy aranyosak, de nem érez többet barátságnál. Azt mondja, hogy sok lány vallott már neki szerelmet, de ő elutasította őket, mert nem volt szerelmes.

Elképzelhető, hogy ennyi idősen valaki még nem volt szerelmes? Lehet, hogy sosem lesz az?


2019. ápr. 9. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, egyik ismerősöm is ilyen. 45 éves,sose voltam szerelmes
2019. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok lány létemre
2019. ápr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!