Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kb milyen értékben szoktál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb milyen értékben szoktál ajándékot adni a párodnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Hosszú, komoly kapcsolat esetén.


És névnapra?


2019. ápr. 10. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
kb 3-4 e Ft. Ennyi ugyanis egy csokor virág. Az ajándékozás egy nagy baromság. Ha szüksége van valamire és nincs rá pénze akkor megveszem bármikor. Haszontalan dolgokat meg minek vegyek?
2019. ápr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig csakis személyeset, a pénz sose számított, hol kis érték, hol nagy, a lényeg, hogy örüljön neki.
2019. ápr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Én virág csokor, csoki, + 20e kp. Ezt adtam neki legutóbb a szülinapjára. Meg van mikor néha eljön az anyukája hó vége felé, hogy adjak kölcsön pár ezret. mindig szoktam adni, sosem volt ebből még gond. 29/F
2019. ápr. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Változó, pillanatnyi anyagi helyzetünktől és szülinapi "alkalomtól" függ. 30. szülinapjára pl olyan 100.000 ft értékben vettem neki egy élményt (vmi menő 600 lóerős Ferrarit vezethetett a Hungaroringen pár kör erejéig), legutóbbi szülinapjára meg olyan 15-20.000 ft értékben kapott vmi barkácskészletet. Változó.


A névnapját mindig elfelejtem, én nem ünneplem és nekem nem fontos kicsit sem, ezért képtelen vagyok megjegyezni, szóval mindig "utolsó pillanat" ajándékot kap (orális kényeztetést), amikor a nap végén meghallom, hogy valaki felhívta köszönteni. Ezt szokta szeretni valamiért a legjobban, én nem is értem :D

2019. ápr. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Megegyezés alapján, csak szülinapra kap. Mivel szereti a láncot, gyűrűt, fülbevalót, olyankor 100-250 körüli értékben kap. Két szülinap között sok apróság, csak úgy, ha látok olyat aminek tudom hogy örül. Például, orchidea, díszhal, stb.
2019. ápr. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk párom nagy pecás úgyhogy általában sokat hisz ezek nem olcsó dolgok.


Most például már nem tudtam mit vehetnék mert mindene meg van, foglaltam egy 2 napos wellness-re..


De szerintem nem az ára a lényeg, inkább az h ne olyanokat vegyünk amiből van ezer..


Ezek a mindennapos szeretlek bögrék,párnák szerintem nagyon unalmasak.

Én szeretek személyre szólót venni, ami tudom h kedvére lesz.


23N

2019. ápr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Névnapot nem tartunk. Szülinapra meg hol drágább, hol olcsóbb cuccot kap, attól függ éppen minek örülne jobban
2019. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi megbeszéltük hogy nem ajándekozunk, nekem nem lehet ajándékot venni úgyse, neki egyszerűbb, de nekem fontosabb hogy minden nap kimutatja érezteti a szeretetét, ez pont elég. Nekünk ez jobban számít. Amit kell megvesszük.
2019. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Névnap nálunk családban sosem volt jelentős, mindig elfelejtem, párom szereti megtartani, így mindig csak vmi csokit kap rá.


Szülinap változó, 5000-50000ig mindenféle dolog volt már, de volt, hogy semmit nem vettünk, mert költözés és felújítás volt és minden pénzünket arra költöttük és a szülinapozás abból állt, hogy bontottunk egy üveg bort meg szexeltünk egyet.


Lényegében mindenünk megvan, ami fontos, így nehéz ajándékozni, és általában praktikus dolgokat adunk a másiknak, amire szükség lenne (kulacs, vágódeszka, jó kés, csavarhúzó készlet, új lámpa stb.).


N

2019. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Változó, idén saját készítésűt adtam neki, pár száz forintot kellett költenem az alapanyagra, tavaly meg 20ezret költöttem, mert éppen olyan dolgot találtam, hogy tetszene neki.

Nem az értéket nézem, hanem hogy épp minek örülne.

2019. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!