Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok történt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok történt már veletek olyan hogy egy szégyenlősebb srác udvarolt nektek?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogyan?Lett később valami a dologból?

2019. ápr. 10. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, történt. Nagyon kedves volt, aranyos, így bár nem volt az esetem, adtam a dolognak egy esélyt. Randizgattunk, voltam nála, gitároztunk, beszélgettünk. Sajnos én nem éreztem iránta vonzalmat, bármennyire is próbáltam magam meggyőzni arról, hogy összeillenénk. Már elég későre járt, mondtam neki, hogy elindulok haza. Elkezdett sírni, könyörögni, hogy ne hagyjam egyedül, mert annyira magányos a házában, hogy úgy érzi, már nem bírja. Ezzel teljesen elrettentett magától.
2019. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt, 3 éves kapcsolat lett belőle fél éves szenvedés árán, ugyanis jómagam sem vagyok az a merész fajta, és én jobb szeretem ha a férfi kezdeményez. Az a fél év nagyjából azzal telt, hogy randizgattunk én meg egyszerűen nem értettem, hogy miért nem történik semmi, pedig én tényleg adtam a jeleket amennyire tudtam, puszit is kapott tőlem szóval ennél zöldebb már nem is lehetett volna a pálya. Aztán amikor interneten keresztül bátorságot vett magán és megkérdezte hogy járunk-e csókolózás meg minden egyéb előtt akkor úgy döntöttem hogy jó ebből elég és következőnek lesmároltam. Persze aztán amikor később rákérdeztem hogy miért nem mert megcsókolni azt mondta, hogy azért mert úgy látszott rajtam, hogy még nem állok rá készen és nem akart elijeszteni(pedig tényleg amennyire tellett egyértelmű voltam, ennél egyértelműbb csak akkor lehettem volna ha kiírom táblára, hogy csókolj már meg az isten szerelmére, szóval kaaamuuu) No de hát tinik voltunk :)
2019. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló történt, mint az első válaszolónál. Nem az zavart, hogy egy férfi sír, hanem hogy még én éreztem magam nagyon gonosznak emiatt, mert miattam sír..

A második meg az élettársam, egy hónapig leveleztünk, mire találkoztunk, én is szégyenlős vagyok. Vicces volt az első találkozás, ő izzadt és lefelé nézett folyton, én meg amikor még megláttam vissza akartam fordulni és eltűnni, mert jobban nézett ki mint a fotókon.

2019. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, de nem lett belőle semmi. Nem a félénkség miatt, hanem mert nekem nem jött be. Viszont azóta is tartjuk a kapcsolatot, mert egy jó barátság alakult ki belőle. Egyébként már nem félénk.
2019. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!