Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem szeretne nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretne nagyon sok 30as férfi kötődni lelkileg is a nőkhöz ismerkedéskor, akkor sem, ha jól néznek ki, sportos, természetes, pozitív?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor tapasztalom az érdektelenséget netes és személyes ismerkedéskor is annak ellenére, hogy sportos, értelmes, csinosan visszafogottan öltözködő vagyok, s ugyanezt tapasztalják nő ismerőseim, 20asok és 30asok is. Azt látjuk, hogy nincs témája a 30as férfiaknak, csak a külső, kivel lakunk, melyik városban (sablontémák), s hobbiról, pozitív szokásokról, közös programokról szinte egyáltalán nem érdeklődnek.

Érdekelnének a komolyabb válaszok, köszönöm előre is, fotókat nem küldök.



2019. ápr. 10. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van a másik véglet is, aki meg túlságosan azonosulni akar, és ez is nagyon idegesítő. Ez a "jaj, én is", pedig amúgy nem.
2019. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Én pedig arra lennék kíváncsi, hogy miért érdektelenek a nők, amikor rengeteg témám van. Ja, nem, mert tudom a választ.
2019. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy mivel csinos és sportos vagy, csak a szexre gondolnak, és más nem is érdekli őket...
2019. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
De szeretem ezt....érdekes emberek vagytok ti, akik mindig mindig ilyen férfiakkal akadtok össze, pedig van más is, van normális is...de valahogy ti mindig ezeket fogjátok ki...
2019. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akar kötődni? Ez az eredeti kérdés? Mert az DÖNTÉS, valaki, valami mellett, és FELELŐSSÉGVÁLLALÁS... Ez a két dolog nem megy manapság, de sztem. nőknek sem...
2019. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tényleg az a baj, hogy mindkét nem nívója nagyot zuhant a társkapcsolati fronton.


Most őszinte leszek. 43 éves vagyok, és a fejem fogom amikor 20-30 éves "nők" és "férfiak" azon sírnak körülöttem, hogy nincs értelmes ember a másik oldalon. Hát az a helyzet, hogy sem a nők, sem a férfiak közül nem akarnék választani. Pedig nem arról van szó hogy iskolázatlanok lennének, hanem valamiért olyan súlytalanok. Egyszerűen sablonosak és unalmasak. Annyit látok hogy az egó a csillagos egekben, a ruházkodás, a konditerem, a trendi cuccok mind megvannak, de mint izgalom, mint tűz, mint odaadás egyszerűen nulla. Persze tisztelet a kivételnek.


Én az objektív önfejlesztést ajánlanám első lépésnek, mert az hogy ki mit képzel magáról, az valójában kevés.


A kérdező azt írja magáról hogy ő a saját meglátása szerint közel tökéletes egy kapcsolathoz. Azon érdemes elgondolkoznod, hogy mi vagy mik azok a rossz vagy hiányzó tulajdonságok, amik a fiúkból ezt a reakciót váltják ki. Hozzáteszem, ez egy eszméletlen nehéz utazás lesz, sokan divatból belevágnak, majd ugyanolyan gyorsan bele is fáradnak.


Én régóta foglalkozom a témával, és sajnos 10 férfiből vagy nőből 7 alkalmatlan tartós és boldog párkapcsolatra.

Ugyanis az élet egyik aranyszabálya, hogy mielőtt kapni szeretnél, először adnod kell. Nos, ezt 10-ből heten sosem fogják magukévá tudni, így ennél a pontnál el is bukták.

A jó a tested, én is gyúrok, laza vagyok, gyere és dugjunk típusú kapcsolatok valójában nem kapcsolatok. Azok sem azok, ahol az egyik fél teper, a másik meg maximum csak kihasználja a pozícióját. Azok sem kapcsolatok, ahol az unalom megeszi a két embert. Ahol nincsenek tervek, ahol távol állnak az értelmi képességek, a szociális szokások stb.


A sablontémákkal operáló emberek meg ugyancsak előrevetítik a jövőt. Viszont az a jó hír, hogy a döntés a TE kezedben. Ha tudod a célod, akkor jó szeled lesz a vitorlába, a céltalan embereket meg csak dobálja ide-oda az élet.

2019. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanebbe szoktam belefutni. Nem kell ezt túlgondolni, annyi, hogy mégse nézünk ki elég jól nekik.
2019. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:

Miért, te érdekes vagy?


Van valami különleges hobbid, munkád, személyiséged, ami kiemel az átlag közül?

2019. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A férfiakat a nőiesség fogja meg a nőket a férfiasság..ez van..nem a diplomád a pénzed vagy h edzzel-e..nőies vagy-e vagy sem(verbális nonverbális kommunikáció, hangnem, öltözködés, mozgás)..vonzódás ennyire egyszerű..ha tudnád h milyen barátnőimet rajongják körbe a férfiak, és halál szerelmesek, nem a nem a fittness modell több diplomásat..

Plussz ha csak neten írogattok egymásnak lehet h te untatod vagy kikérdezed úgy érzi..nem akar megnyílni ennyi és nem is fog,lehet chat-tel mással ki jobban bejön neki..szóval egyáltalán nem biztos h benne van csak a hiba..pl. mi a munkád, mennyit keresel, van autód, saját lakásod, mik a hobbiaid,hova szoktál nyatalni járni stb..ezek meg egy jó egzisztenciájú embernek sem tetszenek elsőre(ismerek egy párat) mint egy állásintejú holott egy ember vonzásra, szikrára, tűzre vágyik..Nő vagyok egyébként..remélem segítettem...

2019. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jah most olvastam el mégegyszer..szóval a férfi ilyen sablonos..hát azzal nem tudsz mit tenni, biztos így tanulta az ismerkedést..a tuti biztosra megy vagy félenk kitudja..kérdezgesd kedvesen, biztos van ami őt is érdekli amiről szívesen beszél..😊
2019. ápr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!