Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy általános suliba bele szerettem egy lányba (osztálytárs) csak nem volt elég önbizalmam akkoriban és így nem lett belőle semmi. Amikor kozépsuliba kerültünk abba a suliba ment ahova én, ott jobban felfigyelt rám viszont én még akkor se mertem hozzá szólni mert nem jött ki hang a torkomon elég gáz de így volt mert nagyon tetszett viszont akkor megsértődött és ez volt 2012-ben. Azóta nekem lett egy barátnőm de még azóta sem tudom ki verni a fejemből a napokban felkerestem és le írtam neki, hogy miért voltam olyan amilyen és azt is hogy szerelmes voltam(vagyok) belé, akkor vissza írt , hogy: ezzel annyi a probléma, hogy úgy látom neked barátnőd van. De én nem akartam tőle többet mint egy barátság csak beszélgetni vele időközönként a barátnőmet nem csalom meg eszemben sincs csak tartani akartam vele a kapcsolatot de ő azt mondta, hogy nem beszélhetünk és nem írta miért mert azóta nem ír vissza.
2019. ápr. 11. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztàzd magadban, hogy miért nem tudod elfelejteni, és ha olyan indok, akkor dobd a mostanit és próbálkozzon be. Viszont ha olyan indok ami inkább arra utal hogy idealizálod, akkor hanyagold.
2019. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom azért,mert barátnőd van.Ő pedig nem hisz ebben a barátság dologban,és akár nem hiâba írta,hogy azzal amit bevalottál neki az a baj,hogy barátnőd van,mert talán nem lenne ellenére,hogy több alakuljon.De ugye így nem lehetne.Ha viszont tartjátok a kapcsolatot,akkor alakulhat sok féle képpen,annak ellenére,hogy nem tervezed megcsalni a jelenlegi párod.
2019. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a két vasat ne tartsd a tűzben egyszerre. Döntsd el, ogy a mostani, vagy a régi. Szerintem a régihez jobban húz a szíved, de mielőtt döntesz, alaposan mérlegelj. Ne törd össze a szívét a mostaninak, és az elsőnél meg hoppon maradsz.

F.

2019. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyuszi voltál éveken keresztül és ez zavar. Mindig is zavarni fog. Idealizálod az biztos. Szóval nem éri meg dobni egy olyan nőért, akit nem is ismersz alapjában véve. Az, hogy tetszik külsőre még egyáltalán nem biztos amúgy sem, hogy jó barátok lehetnétek. Ebből akkora pofáraesés lenne...


A csajnak meg imponált, hogy írtál neki még úgy is, hogy barátnőd van és ennyi.


Amúgy megértem én is nyuszi voltam sok helyzetben és ez természetes, hogy megmarad az emberben. Akkor azok voltak a hibák amiket elkövettél, most meg ez amit el akarsz követni. Ha nem szereted igazán a barátnődet akkor viszont ideje lenne nem lopni tovább az idejét...

2019. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!