Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan féfi, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan féfi, akinek a humor nem egyenlő a genyózós vérszívással?

Figyelt kérdés
Minden párom ilyen volt, igazából még nem is láttam másmilyen férfit.. Van itt olyan szerencsés nő, akinek a párja nem ilyen?
2019. ápr. 11. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%

Nagyjából szerintem minden humorforrás alapja ez a két dolog, önmagunk kifigurázása vagy a másokon(helyzeteken) való élcelődés.

A mérték illetve a stílus lehetne esetleg ezekben irányadó.

2019. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Másokon poénkodással semmi baj alapvetően. Az a baj, hogy sokan sokszor nem veszik észre, amikor beletalálnak egy olyanba, amivel konkrétan a másik lelkébe gázolnak. Tuti, hogy nagyon kevés ilyen van, de még nőben is. Sajnos az átlag érzelmi intelligencia alacsony, pedig egy fejleszthető tulajdonságról beszélünk. És ráadásul bele se gondolnak, hogyha valakinek magas, az mennyire szexi.
2019. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Az en pasim es a barataim nem igy viccelodnek
2019. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

Te magad mondtad ki a kulcsmondatot: "minden PÀROM ilyen volt".


A nők többségének - tudat alatt! - bejön az, ha genyóznak velük, ezért teszem én is. És ne mondd, hogy nem így van, mert akkor te sem kaptad volna be a farkukat.

2019. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Na, én nem szeretek genyózni senkivel, de nem is kapta még be a farkam senki sem. Xd
2019. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Az én baratom sosem rajtam viccelődik. Inkább humorosan játszik velem vagy bohóckodik :)
2019. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%
Nem értem mi a probléma ezzel. Mit meséljen, favicceket? Szerintem egy jó humorhoz és egy jó kapcsolathoz hozzátartozik, hogy szívjuk egymás vérét hülyeségekkel. Szerintem ezt csak az nem tudja feldolgozni, akinek nagyon nincs rendben az önértékelése.
2019. ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelettel is lehet humorizálni, csak hát ahhoz kell egy bizonyos intelligencia-szint. Ezek szerint nem választasz túl jól párt.
2019. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit ertesz genyózas alatt vagy neked mi minősül annak.

Mi folyamatosan "húzzuk" egymast meg szócsatázunk de tökre élvezem es sosincs sértődés :-)

2019. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom nem ilyen, ő vagy genyózik, vagy humorizál, és ha humorizál, akkor azok nem mások ellen irányulnak, de marha jókat mond. Viszont ha genyózik... az fáj. De olyankor lehet tudni hogy akaratomon kívül valamivel megsértettem. Már rutinos vagyok hogy felismerjem.

Rajta viccelődni én szoktam, észre se veszem, mert szeretetből megy, és azok nekem nem bántóak, de neki esetleg azok.

N

2019. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!