Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pároknál mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pároknál mennyi idő után tünik el a hatalmas vonzalom?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy az elejen az ember nem bir meglenni a masik nelkul az elso idoszakban, megprobalja a legjobb formajat hozni stb. Aztan az egesz atalkul vmi barati szeretet felesegge, es elkenyelmesedik az egesz. Szerintetek ez atlagosan mennyi idobe tellik?

2019. ápr. 11. 19:56
1 2
 1/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
40%
Szerintem maximum egy jó másfél-két év.
2019. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

szerintem akkor, mikor a másikról kiderül, hogy egy veszekedős hárpia/zsarnok/éretlen stb.

Olyan szerelmi kapcsolatban még nem voltam sajnos, ahol ne derült volna ki valami nagyobb bibi. De biztos van ilyen is, csak ritka.

2019. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
mindegyik no kezelhetetlen, harpia
2019. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet hogy abban is keresendő a gond, aki azt hiszi, hogy “minden” nő egy kezelhetetlen hárpia?
2019. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Meg kell kérdezni az előző férfiakat és a következőket is, és akkor követeztetést lehet levonni.
2019. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában tényleg 1,5 évig tartott a korábbi kapcsolataimban, most az első hogy 4,5 éve töretlen és kölcsönösen és nem tudunk meglenni egymás nélkül. Az elején is igy volt de sok gond nagyon összekovácsolt minket, nagyon elmélyült a kötődés.
2019. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nyolc éve vagyok együtt a párommal de ugyanolyan szerelmes vagyok mint első nap. Fantasztikus férfi imádjuk egymást
2019. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszatér, csak vannak rosszabb időszakok, ki kell várni.
2019. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2,3 év
2019. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

"Aztan az egesz atalkul vmi barati szeretet felesegge, es elkenyelmesedik az egesz"

Ez nem magától értetődő. Ha két ember dolgozik a kapcsolaton akkor ez nem történik meg tartósan soha. A szerelmet évtizedekig fent lehet tartani ha energiát fektetnek a randizásba, romantikába és az egész kapcsolatba. A párommal lassan 10 éve vagyunk együtt, de sem a hatalmas vonzalom, sem a lángolás, sem a szerelem nem múlt el. Persze vannak rosszabb időszakok, de a szerelem megmarad. Ez az összes kapcsolatban így van a környezetemben ahol a mai napig sok munkát raknak a kapcsolatba. Csak sok ember azt hiszi, hogy ennek magától kéne mennie akkor is, ha csak otthon punnyadnak és melegítőben nézik a TV-t. Hát ez nagyon nem így van. Aki évtizedekig szerelmes akar maradni annak bizony minden nap energiát kell fektetnie a kapcsolatába. Ennyi a titok.

Hogyha két ember semmit nem tesz a kapcsolatért akkor általában olyan 2-3 év alatt teljesen elmúlik a szerelem. De egyáltalán nem törvényszerű, hogy elmúlik ha dolgoznak a megőrzésén.

2019. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!