Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a szerelem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerelem és a kémia mennyire "tartozik össze"?

Figyelt kérdés
Szval ha vkit szeretek akkor működik a kémia is?

2019. ápr. 11. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Általában együtt jár a kettő.
2019. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pl. az egyéjszakás kalandok a tipikus példák arra, hogy megvan a kémia, de szerelem nincs, hiszen alig ismered a másikat. Szóval úgy gondolom, hogy ha van szerelem, akkor nagy valószínűséggel működik a kémia is, de fordított irányban már nem ennyire egyértelmű a dolog, érezheted úgy, hogy testileg meg akarod kapni a másikat, miközben még nem vagy belé szerelmes, ugyanis alig tudsz róla valamit.
2019. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem embertől is függ. Valakinél előbb van előszűrőként a kémia és aztán a szerelem, ha tud vele beszélgetni is, de ritkábban lehet fordítva is, hogy a kémia csak akkor jön meg, ha már teljesen biztonságban érzi magát mellette. (Kémiai meg ugye sokaknál van szerelem nélkül is... De extrém esetben azt is el tudom képzelni, hogy valaki annyira aszexuális, hogy senkivel nem lesz kémiája, viszont társra attól még vágyik.)
2019. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem igen, nem is volt egyéjszakásom mert nem megy....
2019. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam mindkettő működik a másik nélkül is. De a szerelem kémia nélkül előbb-utóbb kiég, a kémia szerelem nélkül meg kevés nekem egy idő után.

Tartós csak a kettő együtt tud lenni.

2019. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam eddig mindig így volt, de biztos van aki máshogy működik. A legtöbb kapcsolatomban elsőre szinte alig volt kémia. Aztán ahogy szerelmesek lettünk hatalmas kémia lett közöttünk.
2019. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerencsés az, akinek a kapcsolatában a kettő együtt, egyformán működik mindkét fél részéről.Úgy gondolnánk,hogy ez természetes, de szerintem nem az.


Volt már,hogy nagyon vonzódtam egy pasihoz, akibe nem voltam szerelmes, és vélhetőleg sosem lettem volna. Viszont a mostani a kapcsolatomat, ami hosszú évek óta tart,a szerelem/szeretet köti össze, és bár az elején remekül működött, mára már egy kicsit lecsengett az a fene nagy kémia a részemről.

2019. ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam kell a kémia, anélkül nem is tudnék együtt lenni valakivel.A szerelem az pedig ahogy megismerem kialakul.Ha mégsem akkor a kémia kevés lesz.
2019. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!