Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfi és egy nő jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi és egy nő jóban vagy egymással, az egyik szerelmes, a másiknak viszont éppen más tetszik, így tönkremegy a "kapcsolatuk". De egy pár hónap/év múlva változnak a felek érzelmei, újra közelebbi kapcsolatba kerülnek, és ezúttal össze is jönnek?

Figyelt kérdés
Veletek történt hasonló eset, vagy ismerték ilyet? Ott hogy törtent a dolog?

2019. ápr. 13. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nincs ló esete?
2019. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ilyenkor valóban az a helyzet, hogy jobb híján összejönnek egymással. Úgy igazából nincs szerelem, annyi a motiváció, hogy nem gyűlölik egymást meg legalább van mellettük valaki. Ha két ember sok ideig barátként tekint egymásra, majd még csak barátként sem, abból nem lesz szerelem soha.
2019. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Ez halott ügy.
2019. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Passz, én mindig ilyen lelki szemetesládának, második megoldásnak számítottam a csajoknál. Le is építettem mindent velük, nem kívánok bárkivel összejönni, akit épp aktívan kúrogatnak.
2019. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akivel “tönkre ment” a kapcsolatom, azzal nem igazán leszek szerelmes. Nem arról van szò, hogy rögtön össze kéne jönni azzal, akivel ismerkedsz, de tanuld meg kezelni a helyzeteket, hogy ne menjen tönkre a kapcs. Döntsd el, hogy akkor most barát vagy a másikkal vagy mi, a csak barátod, akkor ne küldj neki félreérthetō jeleket, hogy hiába reménykedjen. Ne engedd közel magadhoz azt, akirōl tudod, hogy épp most nem akarsz semmit, mert különben ugyis csak sértōdés és csalódás lesz a vége. Ne kerüljetek ilyen ciki helyzetbe, ahol közeledtek egymáshoz, aztán meg kiderül, hogy te mégis másba vagy szerelmes, mert ilyenkor nem csoda, ha tönkre megy a kapcsolat és a másik rossz néven veszi.
2019. ápr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de nem túl tartós.
2019. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom kizártnak. Azért évek alatt az emberek képesek változni, fejlődni is, elképzelhető, hogy pont addigra jönnek olyan változások, ami miatt már jobban illenek egymáshoz.
2019. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!