Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak, ti volt, hogy megprób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, ti volt, hogy megpróbáltatok féltékennyé tenni a nöt, aki tetszett?

Figyelt kérdés
Hogy esetleg jobban törekedjen , vagy hasonlók ?
2019. ápr. 15. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Amit írtál azt gyerekes játszmának nevezik.
2019. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Soha. Nőnél hasonlót tapasztaltam, gyors búcsút intettem.

Ez olyan ovis szint.

2019. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
66%
Soha. Eleve soha senki más nem volt képben olyankor, amikor valaki nagyon tetszett, másrészről meg igen gyerekes, ostoba húzás, bár sok nőnek bejön, mert ugyebár nekik kell közben az izgalom...
2019. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Volt ilyen aha
2019. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem. A csajok szoktak játszmázni.
2019. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. És azt sem tolerálom, ha engem próbálnak így manipulálni.
2019. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mai napig nem tudom eldönteni, hogy egyszer egy srác ezt azért játszotta be, hogy lekoptasson mert nem vagyok az esete, vagy pont, hogy a reakciómat akarta látni, mert töketlen volt közeledni.. Utána mondjuk meg kedveskedni próbált. De ott nálam be is tette a kaput, nem szeretem az önbizalomhiányos, játszmázós kisfiúkat. Nem vagyunk egy szinten.
2019. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nőként írok, nekem volt olyan barátom, aki megpróbálkozott ezzel. Nem volt hosszú életű kapcsolat.
2019. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!