Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki azt hitte, túl van valakin, és közben valójában semmi sem változott, úgy, hogy évek teltek el, és már mással van?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 23:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Négy évvel ezelőtt ismerkedtünk meg, és kezdetben nagyon jóban voltunk egymással. Amikor viszont többet akartam (találkozgattunk, elkísértem haza- úgy éreztem, nem egyoldalú a dolgo) a barátságunk megromlott. Azóta a lehető legminimálisabb kommunikációt folytatjuk egymással, és én vagyok az egyetlen, akivel nincs jóban. Igaz, azóta én már végeztem, de a sors úgy hozta, hogy a napokban ismét találkoztunk egy rendezvényen, de köszönésnél nem volt több. Ott volt a jelenlegi barátja is. Én azon kaptam magamat, hogy le se tudom venni róla a szememet, pedig majdnem fél éve nem láttuk egymást, és egyáltalán nem gondoltam rá. Azt hittem, túl vagyok rajta, de még ennyi idő után is úgy érzem, igazságtalan hozzám a sors, mert velem kellene lennie. Nyilván okultokultam a hibáimból, és gyorsan eljöttem, de féltékeny vagyok még mindig, és nem értem az okát...
2019. ápr. 16. 23:33
 2/5 anonim ***** válasza:

"Volt már olyan, hogy valaki azt hitte, túl van valakin, és közben valójában semmi sem változott"


Igen, volt.


"úgy, hogy évek teltek el, és már mással van?"


Úgy nem. Nem kezdek új kapcsolatba, amíg a régit szeretem, és nem epekedek olyan álomkép után, aki valójában már mást szeret. Ilyenkor keményen kiirtom magamból, tudatosítva a tényt, hogy más ember fülébe suttog, mást ölel, mással szeretkezik, más embert fél elveszíteni, nem engem. Engem eldobott, mert nem vagyok neki fontos. Addig marom magamban ezt a sebet, amíg érzéketlenné nem válok a fájdalomra, aztán elengedem.

2019. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen. Ismerős.


De én ezt nem is gondolom jónak. Ez valami beteges kötődés, rajongásszerűség. Rég el kellett volna felejteni, de valamiért sosem tud semleges lenni. Mikor meglátod, megdobban a szíved. De nem egy szerelmes érzés jön vele, hanem egy szörnyűséges. Undor. Nem tőle, hanem a helyzettől. És már nem számít így 4 év után, mert voltam azóta szerelmes, voltam kapcsolatban, és totál nem érdekel ez a lány, nagyon nem, főleg, hogy nagyon sok olyan tulajdonsága van, amiről tudom már, hogy elviselhetetlen számomra. De ez az érzés bennem ragadt. Valahogy benneragadt egy darabom. Talán a szívem egy darabja, amit már sosem kapok vissza. És ez fáj. Mindig, amikor meglátom.


Ő nem szeretett engem. Soha.

2019. ápr. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Először én is azt hittem, mint te, hogy már túl vagyok rajta, felfogtam, hogy csak haverok lehetünk maximum a sráccal, ugyanígy volt pár hónap szünet is.


Aztán ahányszor újra találkoztunk ilyen összejöveteleken, mindig mélyrepülés volt lelkileg. Beláttam, hogy ennek nincs értelme, és azóta kerülöm. Ma már tisztában, hogy mai napig felkavarna, ha találkoznánk... - Épp ezért tudatosan kerülöm azóta mindenhol.

2019. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt, amikor nem dolgozod fel rendesen, csak azt hiszed, akkor történik ez.
2019. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!