Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan enyhíthető a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan enyhíthető a szerelmi bánat ha tudatmódosító szer használata kizárt?

Figyelt kérdés

#Levagyokzárva
2019. ápr. 17. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meditációval, önhipnózissal. Tehát tanulható szellemi technikákkal.
2019. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, de most rögtön hogyan?
2019. ápr. 17. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs valami hobbid, kérdező?
2019. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Menj el futni, vagy kondizni addig, amíg csak annyi erőd marad, hogy hazamenj, és bezuhanj az ágyba.

Nekem bejött.

25N

2019. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meditálni egyébként úgy kell elkezdeni, hogy leülsz, beállítod az ébresztőórát, hogy 15 perc múlva csörögjön, elindítod, és a 15 perc alatt mást se csinálsz, csak gondolatban (nem hangosan) számlálod a saját lélegzetvételeidet. Ez arra jó, hogy egyáltalán ne tudjál semmi másra figyelni. Érted a lényegét?
2019. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eltereled a figyelmed róla. Beszélgetsz, sportolsz, haverokkal elmész, stb.
2019. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van hobbim, próbáltam. Futottam is. 15 perc az nagyon sok, nem tudom leállítani a gondolataimat. Tudom elmúlik. De és ha nem?
2019. ápr. 17. 21:53
 8/11 anonim ***** válasza:

"15 perc az nagyon sok, nem tudom leállítani a gondolataimat."


Ez a technika segít abban, hogy megtanuld. Csak akarnod kell.

2019. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még egy ötlet. Olvasgass fórumokat a hobbid témájával kapcsolatban, hátha tanulsz valami újat. Így legalább egyedül sem fogod magadat érezni.
2019. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Itt mindenki félrebeszél... a Kérdező tudatmódosító szerre gondol, mások meditálnának, megint más sportolna kifulladásig. Ezek mind csak az elfedésre jók, pillanatnyi megoldások. Pedig, sztem a megoldás a realitás. A qurva nagy realitás. Hogy nem kellesz, h nem is szeretet talán igazán. Na, ez kijózanít. Ki fog picsogni olyan után, aki nem is szeretett? Aki hülye. Nem kellettem, nem kellettem, majd kellek másnak. Ennyi. Bele kell menni keményen a szituba, nem rinyálni hetekig, hónapokig, évekig.
2019. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!