Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek az élet összesodorja azokat akik összeillenek?

Beleszerettem valakibe akivel félek hogy soha többet nem találkozok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, sors, élet

ápr. 17. 23:13  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
nem, ez nem így működik

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont ápr. 17. 23:24 Privát üzenet
Ágnyeszka nevű felhasználó válasza:

Már a megfogalmazásod is rossz, negatív: félek, összesodorja, soha, nem. Így biztosan, h nem fogtok találkozni.

Rengeteg kérdés megfogalmazódott bennem, pl. h a Marson lakik? Semmi technikai, információs eszközt nem használ? És úgy egyáltalán, milyen akadályok miatt annyira lehetetlen ez az egész?

Végül, ez a sors, meg összeillő is mi már? Egyrészt a sorsba azért te is beleszólhatsz, ha akarsz ill. rengeteg emberrel összeillünk, szintén, ha akarjuk és nyitottak vagyunk rá.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/18Időpont ápr. 17. 23:26 Privát üzenet
A legrosszindulatúbb nevű felhasználó válasza:

Az ilyen túlságosan lelkizős kérdések alá maximum annyit szoktam kommentelni, hogy "dugjatok egy jót". Egy jó kiadós dugás általában megoldás sok mindenre.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont ápr. 17. 23:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#2 azért lehetetlen, mert eddig sem beszéltem vele és egyébként meg nem valószínű hogy valahol véletlen összefutunk

# 4/18Időpont ápr. 17. 23:32 Privát üzenet

Hát... Ha meg nem is beszéltél vele, honnan tudod, h összeilletek?? A másik, h a véletlennek lehet egy picit segíteni, ha ismered, pl. hogy milyen programokra jár, hol sportol, tanul, bevásárol, mit tudom én. :)

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/18Időpont ápr. 17. 23:37 Privát üzenet
Akkor itt az idő beszélni vele, és randira hívni. :) Mit veszthetsz?

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/18Időpont ápr. 17. 23:38 Privát üzenet
van az a mondás, hogy "A szemetet összefújja a szél." valahogy most ez ugrott be

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont ápr. 17. 23:38 Privát üzenet

#7. Hát, elég durva hasonlat jutott eszedbe. :) Bár, lehet igazad van, csak azért a szemeteknek egy picit közel kell lenniük egymáshoz, mert ha messze vannak fizikailag, akkor egy tornádó sem tudja őket összefújni.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/18Időpont ápr. 17. 23:53 Privát üzenet
Igen, van a genetikai partner, már összefutottam vele, kár hogy én totál leépültem, ebből ő így nyilván nem vesz észre semmit, de az élet nem hiába sodort minket össze, hiszek benne. Van az életpályához illő partner, őt tekintjük a legvonzóbbnak és fordítva is, de ezek főleg fiatalkorban gyorsan változnak ezért nem is működnek igazán. A genetikai viszont örök, nem szabad elcseszni az életet.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/18Időpont ápr. 17. 23:54 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Nem sodorja őket össze. Rengeteg emberrel osszeillenenk, csak éppen soha nem talalkozunk.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/18Időpont ápr. 17. 23:58 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért hazudozott rólam a barátnőjének ez a lány, mi ez a logika?
Ha az élet úgy hozná, össze jönnél újból a pároddal? Ha igen/nem, miért?
Szerintetek, ha egy gyerekkori lányismerősöm iránt nagyon vágyakozom, úgy érzem lett volna dolgunk egymással, akkor elképzelhető, hogy az élet elrendezi, hogy találkozzunk is?
Nők! Mit tennétek ilyen helyzetben és vajon régen mit tehettek a nők? Elmélet.
Mit gondoltok, túl tudja tenni magát ezen az ember?
Mennyi idő alatt jöhet bele egy szűz pali a szexbe, ha összesodorja az élet egy tapasztalt csajjal?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!