Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az élet összesodor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az élet összesodorja azokat akik összeillenek?

Figyelt kérdés
Beleszerettem valakibe akivel félek hogy soha többet nem találkozok.

2019. ápr. 17. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
nem, ez nem így működik
2019. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Már a megfogalmazásod is rossz, negatív: félek, összesodorja, soha, nem. Így biztosan, h nem fogtok találkozni.

Rengeteg kérdés megfogalmazódott bennem, pl. h a Marson lakik? Semmi technikai, információs eszközt nem használ? És úgy egyáltalán, milyen akadályok miatt annyira lehetetlen ez az egész?

Végül, ez a sors, meg összeillő is mi már? Egyrészt a sorsba azért te is beleszólhatsz, ha akarsz ill. rengeteg emberrel összeillünk, szintén, ha akarjuk és nyitottak vagyunk rá.

2019. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
33%
Az ilyen túlságosan lelkizős kérdések alá maximum annyit szoktam kommentelni, hogy "dugjatok egy jót". Egy jó kiadós dugás általában megoldás sok mindenre.
2019. ápr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 azért lehetetlen, mert eddig sem beszéltem vele és egyébként meg nem valószínű hogy valahol véletlen összefutunk
2019. ápr. 17. 23:32
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát... Ha meg nem is beszéltél vele, honnan tudod, h összeilletek?? A másik, h a véletlennek lehet egy picit segíteni, ha ismered, pl. hogy milyen programokra jár, hol sportol, tanul, bevásárol, mit tudom én. :)
2019. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Akkor itt az idő beszélni vele, és randira hívni. :) Mit veszthetsz?
2019. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
van az a mondás, hogy "A szemetet összefújja a szél." valahogy most ez ugrott be
2019. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
#7. Hát, elég durva hasonlat jutott eszedbe. :) Bár, lehet igazad van, csak azért a szemeteknek egy picit közel kell lenniük egymáshoz, mert ha messze vannak fizikailag, akkor egy tornádó sem tudja őket összefújni.
2019. ápr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Igen, van a genetikai partner, már összefutottam vele, kár hogy én totál leépültem, ebből ő így nyilván nem vesz észre semmit, de az élet nem hiába sodort minket össze, hiszek benne. Van az életpályához illő partner, őt tekintjük a legvonzóbbnak és fordítva is, de ezek főleg fiatalkorban gyorsan változnak ezért nem is működnek igazán. A genetikai viszont örök, nem szabad elcseszni az életet.
2019. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem sodorja őket össze. Rengeteg emberrel osszeillenenk, csak éppen soha nem talalkozunk.
2019. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!