Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért függök tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért függök tőle?

Figyelt kérdés

Van egy srác, már lassan 3 éve összejárunk... Néha hetente többször is, máskor akár 1-2 hónapig nem is beszélünk, szóval kész hullámvasút. Van, hogy úgy érzem, ő többet akar, olyankor menekülök, mint egy csapdába esett vad. Mert félek, mit gondolnának mások, vagy hogy esetleg nem működne és akkor többet nem beszélnénk, nem látnám, stb. De amikor van neki más lány (megbeszéltük, hogy ez ilyen kötetlen dolog, szóval ismerkedhetünk, meg minden), akkor azonnal keresem, írok neki, találkozni akarok és szó szerint rosszul vagyok, ha eszembe jut, hogy más lányokkal, nőkkel találkozik.


Szóval akarok is vele lenni, de nem is... Sokszor elképzelem, mi lenne, ha rendesen együtt lennénk, és néha a fellegekben vagyok, máskor meg nevetek, mert mi annyira nem az a tipikus "mozi+vacsi" pár vagyunk.


2019. ápr. 18. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Le kellene ezt zárni, mert egyikőtöknek sem lesz normális, egészséges kapcsolata soha, ha nem álltok le.

Mert akkor később is összejárnátok, és megcsalnátok a párjaitokat.

2019. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
És miért kéne "annyira tipikus "mozi+vacsi"" párnak lenni? (Ezt mondjuk alapból nem értem, hogy érted?) Jól érzed magad vele, vagy nem? Ha igen, miért érdekel, mit gondolnának mások?
2019. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Éppen ez a baj, hogy úgy is ismerkedtünk meg, hogy neki komoly kapcsolata volt... Ez is akadályoz, hogyha azzal a lánnyal ezt megcsinálta, mi garantálja, hogy velem nem fogja?! De közben ha meg mondom, hogy beszélek másik sráccal, esetleg találkozom is valakivel, akkor féltékeny, flegma és bunkó. De ha rákérdezem, hogy az-e a baja, hogy beszélek mással, akkor mondja, hogy lesz...rja mi van velem. Folyamatosan bizonytalan vagyok miatta.

Néha úgy érzem, hogy jó nekem ez a kötetlenség, de azért így közel 23 évesen én is vágynék már valami állandóságra, hogy legyen mellettem egy társ.

2019. ápr. 18. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egytértek az 1-essel: vagy zárjátok le, vagy akkor tényleg köteleződjetek el (habár ha 3 év alatt nem történt előrelépés, nem gondolom sok esély van rá)
2019. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen a miért. Persze, cincálhatod, de sokkal jobban jársz, ha valami módot keresel inkább, hogy lezárd a dolgot. Nem csak egy férfi van a világon, de lehet, hogy miatta nem veszel majd észre olyat, akivel még sokkal jobb is lehetne.
2019. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Ha tudod Te is,hogy be vagy kakilva,a mi lenne ha....kérdéskörtől,és kapcsolat vele gondolattól,de csak a félelem az oka,hisz valòjában szereted,és ugye ez az érzés valszeg fâjdalommal isjárhat,ezért menekülés egyszerűbb.De ha szereted,akkor nem a megprôbáljuk normálisan következtetêsre kéne jutnod?A nem vagytok mozi,vacsi pár dologgal csak magad véded.Sokan nem azok,mégis együtt járnak.

Akkor nem befejezni kéne,hanehanem bevâllalni,hogy jártok,akár hogyan is lesz.Mérlegre kell tenni a dolgokat.Ha más csaj mellett döntene,és szeretné is.Nem téged,hanem az ùj csajt,és nem is reagálna,ha írsz neki.Milyen lenne? Na majd akkor verheted a, fejed a falba,hogy most annyira féltél,hogy inkább mindig menekülőre fogtad.

2019. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!