Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? 25 L

Figyelt kérdés
A párommal körülbelül két hónapja mentünk szét,szakított velem mert az utóbbi időben féltékeny és hisztis voltam és nem érezte jól magát. Eleinte hajlott valamennyire az újrakezdés fele,aztán a szakítás után három hétre megismert egy lanyt(sokat próbálkozott lányoknál)és “összejöttek”. Nekem ez borzasztó rosszul esett pláne annak fényében,hogy három évet voltunk együtt,és a külön töltött idő alatt rengeteget valtoztam. Nekem ez úgy jött le,hogy a lány csak egy pótlék,mivel ő is mondta h nem bír egyedül lenni,viszont velem nem merne megint összejönni,mert fel hogy ugyanaz lenne a vége. Meg mindig szerelmes vagyok bele,de nem tudom mit tegyek. Én is ismerkedtem,több randin is voltam,de meg mindig úgy érzem hogy a volt páromban van meg minden,amit egy férfitól szeretnek.
2019. ápr. 18. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Egy szakítás sosem a véletlenek műve. Az lehet hogy neked a régi hapsid kellene, de fordítva is így van?


Inkább tanulj az esetedből, és a hibákat korrigálva keress egy új férfit.

2019. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Hiába 3 év, a féltékenykedés és az állandó hiszti 1 hónap alatt képes megölni egy kapcsolatot. És lehet hogy megunta.

Lehet nem szereti, de ő már nem akar veled lenni, szerintem fogad el és enged el. Ha úgy alakul, hogy még is megkeres idővel, majd eldöntöd, hogy akkor mit akarsz. Bár akkor azon kell majd elgondolkodnod, hogy te magad leszel a pótlék. Sajnos menned kell tovább az utadon.

Egyáltalán örülj, hogy volt valakid, sokaknak még ez sem adatik meg.

2019. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy nem szeretném feladni,mert ő is és én is sokat tettünk ebbe a kapcsolatba,én nem működött volna ilyen sokáig ha annyira rossz lett volna. Meg a mai napig beszélünk,én kertem meg hogy most hagyjuk abba a kapcsolat tartást is,ő sem tudott teljesen elszakadni. Most békén hagyom egy ideig az biztos,lesz ideje átgondolni a dolgokat. Tényleg megváltoztam,és ha adna egy esélyt,biztosan rájönne ő is hogy így van. Annyi ember kap második eselyt úgy,hogy megcsalta a párját. Akkor én,aki beláttam a hibaimat és változtattam rajtuk,miért nem kaphatok?
2019. ápr. 18. 16:47
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Egy normális ember nem ad második esélyt, ha megcsalták...
2019. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon sokan adnak. Mindegy,igazából az a lényeg hogy sosem beszéltünk egymással csúnyán,nem váltunk el rosszban,sőt...mindig szépeket mondott rólam,a barátainak is,többek között emiatt sem szeretnek lemondani róla. Tudom,fiatal vagyok,lesz következő,de nekem ő volt AZ. Most minden bizonnyal egy időre el kell engednem,hogy szabadon dönthessen hogy mit szeretne,de nem tudok lemondani róla.
2019. ápr. 18. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Én beleőrültem abba, hogy elhagyott egy barátnőm. Bár én megérdemeltem, és nem is váltunk el szépen.

Igazából olyan helyzetbe éltem és voltam, hogy a családja, mindenki, ismerősei, új barátai, ellenem uszították.

Én is úgy vagyok vele, mert úgy láttam rajta a múltba, hogy nagyon ragaszkodott, még se kaphattam második esélyt.

Azóta már fél város keresztül ment rajta és én csak egy rossz, valószínűleg undormány emlék vagyok neki.


HOLOTT, mindenkivel szemben, én álltam ott mellette az anyja halálakor.

2019. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az exek ilyenkor nagyon szeretik fényezni magukat.
2019. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Sokat kell még tanulnod a magad kárán. Tökéletes következő lecke lesz ha visszamész hozzá.

Most meg vagy ijedve, egyedül érzed maga, kétségbe vagy esve. Azt remélem tudod, hogy nem a srác a lényeg, hanem az, hogy gyorsan megszabadulj a jelenleg kínzó érzéstől.


Most minden erőddel megmagyarázod hogy valójában jó az a kapcsolat, pedig csak hazugságokkal áltatod magad. Az egód vakká tesz. Amúgy menj vissza hozzá, legyél alárendelt szerepben. Szerinted ha annyira jól működtetek volna, most itt kellene kiöntened a bánatod?!


Ha továbblépsz akkor tanulsz belőle és erősödsz (jobb esetben), ha meg visszamész, magaddal cseszel ki.


Hozzáteszem, azt csinálsz amit akarsz, én csak tanácsot adtam. Sok szerencsét!

2019. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os. Tudom miről beszélsz, nagyjából velem is ez történt. Mi sem próbáltuk meg még egyszer, pedig majd bele haltam. Aztán rengeteget tanultam belőle, és utólag nem bánom hogy nem dupláztunk. Én is csak egy voltam neki a sok közül, de én ezt akkor teljesen máshogy láttam.


Maga a szakítás egy ok-okozat összefüggésből bekövetkezett esemény.

2019. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Félre értés nem essék,már túl vagyok azon a kétségbe esett kapalozason ami közvetlen a szakítás után volt. Egyáltalán nem azért szeretném visszaszerezni,mert mar van valakije,vagy felek hogy egyedül maradok,mert erről szó sincs. Viták alatt sem mondtunk semmi sertot egymásra,és ez a szakítás után sem változott. Nagyon hasonlóak vagyunk,az ágyban is megegyeztek az igényeink,mindketten nagyon jól ki jöttünk egymás családjával. A probléma azzal volt,hogy sokat feltekenykedtem és “hisztiztem” jelentéktelen dolgokon,és ezalatt az idő alatt amíg külön voltam tőle,ezeknek megtaláltam a forrását és sikerült rajtuk valtoztatnom.
2019. ápr. 18. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!