Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szingli lányok ti megadnátok valamilyen elérhetőségeteket egy olyan fiúnak akivel csak pár perce ismeritek egymást?

Szóval ha mondjuk egyszer csak odajönne hozzátok egy fiú mert szimpatikusak talál és szívesen megismerne titeket ezért szeretne tőletek valamilyen elérhetőséget kapni (telefonszám, Facebook stb.)akkor mennyi esély lenne arra hogy megadjátok neki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ismerkedés, elérhetőség

ápr. 18. 18:58  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Valószínűlg azt fogjàk mondani, hogy nem, de amugy igen.

Utcàn több nővel ismerkedtem màr így meg. Volt olyan, aki jött velem szembe, megàllítottam. Pàr perc duma, és màe adta is az elérhetőségét. Utàna ott lebeszélve a talàlkozó, és màr össze ia jött egy randi.

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont ápr. 18. 19:08 Privát üzenet
Van egy alternatív telefonszámom, amit nem hordok magammal, meg egy alternatív email fiókom, amit ritkán nézek. Max ezeket.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont ápr. 18. 19:16 Privát üzenet
Szintén spames e-mail fiók es egy két hetente jó ha feltöltom telefon.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont ápr. 18. 19:31 Privát üzenet

Még valami amúgy: tapasztalatom szerint ha annyira jó valaki egy nőnél, maga a csaj lesz az, aki elérhetőséget ad. Tehàt nem is kell kérni.

(1.voltaml)

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont ápr. 18. 19:40 Privát üzenet
Ugyanaz, max. burner e-mail címet, van egy pár. Ha szimpatikus egyáltalán persze.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont ápr. 18. 20:05 Privát üzenet
Ha szimpatikus a fiú/férfi, akkor igen :)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont ápr. 18. 20:39 Privát üzenet
Sosem adtam meg ,mikor szingli voltam.. telefonszámot meg pláne nem adok ki

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont ápr. 18. 20:42 Privát üzenet
Nekem megszokták adni a csajok a Facebookot. És többsége tök aranyos kedves még az is aki nem adja meg szerintem érdemes próbálkozni csak nem kel beszari módon odamenni. Kb 3ból 2 megadja és volt olyan is hogy nem lett belőle kapcsolat de egy jó barátság kialakult.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont ápr. 18. 21:58 Privát üzenet

Ha én is szimpatikusnak találnám őt.

De ez megvan, hogy kit találok annyira szimpatikusnak. Ez sorsszerű. Énszerintem. Ha annyira 'megnyer' engem a személyisége , akkor szerintem simán lehet róla szó.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont ápr. 18. 22:25 Privát üzenet
Egyszer egy ismerősöm egy ügynök ismerősének adta meg a telefonszámom, mert úgy gondolta engem érdekelhet valami pénzügyi ajánlat. Csak engem nem kérdezett meg előtte. Mivel már rendelkeztem olyannal, nem érdekelt, de azóta még azt is figyelem, hogy ismerősök közül ki tudhatja a telefonszámomat. Nemhogy egy idegen.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont ápr. 19. 06:58 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lenet annak az oka, ha egy férfi sosem fejezi ki egyértelműen, hogy tetszem neki, mégis mindig valamilyen ürüggyel a közelembe férkőzik?
Mikor mondanátok el valamilyen nagyon csúnya dolgot a múltatokból amit ti tettetek?
Elképzelhető valamilyen összefüggés?
Ti ismertek olyanokat, akik a társaság középpontjai, sokan ismerik őket, fb-on rengeteg ismerősük van. Stb, és a magánéletük gázos, problémás, hiteltelen valamilyen szempontbol?
Nagy a korkülönbség közöttünk? Lehet ennek valamilyen hátránya, hosszútávon?
Titeket mi szokott ráébreszteni arra, hogy már nem jo a kapcsolatotok, vagy nem olyan a másik, mint hittétek, talán szakitani kellene? Az idő mulása vagy valamilyen történés?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!