Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szingli lányok ti megadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok ti megadnátok valamilyen elérhetőségeteket egy olyan fiúnak akivel csak pár perce ismeritek egymást?

Figyelt kérdés
Szóval ha mondjuk egyszer csak odajönne hozzátok egy fiú mert szimpatikusak talál és szívesen megismerne titeket ezért szeretne tőletek valamilyen elérhetőséget kapni (telefonszám, Facebook stb.)akkor mennyi esély lenne arra hogy megadjátok neki?

2019. ápr. 18. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Valószínűlg azt fogjàk mondani, hogy nem, de amugy igen.


Utcàn több nővel ismerkedtem màr így meg. Volt olyan, aki jött velem szembe, megàllítottam. Pàr perc duma, és màe adta is az elérhetőségét. Utàna ott lebeszélve a talàlkozó, és màr össze ia jött egy randi.

2019. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Van egy alternatív telefonszámom, amit nem hordok magammal, meg egy alternatív email fiókom, amit ritkán nézek. Max ezeket.
2019. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Szintén spames e-mail fiók es egy két hetente jó ha feltöltom telefon.
2019. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Még valami amúgy: tapasztalatom szerint ha annyira jó valaki egy nőnél, maga a csaj lesz az, aki elérhetőséget ad. Tehàt nem is kell kérni.


(1.voltaml)

2019. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanaz, max. burner e-mail címet, van egy pár. Ha szimpatikus egyáltalán persze.
2019. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus a fiú/férfi, akkor igen :)
2019. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Sosem adtam meg ,mikor szingli voltam.. telefonszámot meg pláne nem adok ki
2019. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem megszokták adni a csajok a Facebookot. És többsége tök aranyos kedves még az is aki nem adja meg szerintem érdemes próbálkozni csak nem kel beszari módon odamenni. Kb 3ból 2 megadja és volt olyan is hogy nem lett belőle kapcsolat de egy jó barátság kialakult.
2019. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha én is szimpatikusnak találnám őt.

De ez megvan, hogy kit találok annyira szimpatikusnak. Ez sorsszerű. Énszerintem. Ha annyira 'megnyer' engem a személyisége , akkor szerintem simán lehet róla szó.

2019. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer egy ismerősöm egy ügynök ismerősének adta meg a telefonszámom, mert úgy gondolta engem érdekelhet valami pénzügyi ajánlat. Csak engem nem kérdezett meg előtte. Mivel már rendelkeztem olyannal, nem érdekelt, de azóta még azt is figyelem, hogy ismerősök közül ki tudhatja a telefonszámomat. Nemhogy egy idegen.
2019. ápr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!